ACQUA & MINERAL

Giorgio Armani uvádí novou podobu legendární vůně. Představuje nyní mimořádně smyslnou Acqua Di Giò Profumo, která se zrodila z vulkanických hornin a hlubokých vod oceánu. Tuto novou minerální a intenzivní vůni vytvořil Alberto Morillas, který stojí i za vznikem samotné Acqua Di Giò. V jeho nejnovějším díle se svěží bergamotka a mořské akordy snoubí s hlubokým opojným jasem kadidla, což je inspirativní a svůdný materiál, který fascinuje i samotného Giorgio Armani.

Giorgio Armani

Acqua Di Giò Profumo vytváří prchavou stopu a spojuje neslučitelné motivy. Nachází totiž harmonii v kontrastu jednoduché formy a komplexní struktury kompozice. V kontrastu svěžesti a pevné hmoty, v kontrastu temného kamene a krystalické modři moře.

ZNOVUZROZENÍ LEGENDY

Acqua Di Giò Profumo je rafinovaná a bezchybná vůně. Staví do protikladu vzdušnou lehkost a nedosažitelné hloubky a vytváří stopu stejně ostrou, jako je hřeben vlny. Představuje příběh muže a svobody, kde se moře setkává s pobřežím, který slunce spálilo do černa.

Spojení tvrdé skály a vody ukazuje sílu a dokonalost přírody. Suchou spálenou zem, jejíž minerální esence rozechvívá pleť.

V této vonné melodii se zračí nový výklad Acqua Di Giò, který celek rozeznívá hutnými tóny kadidla.

ABSOLUTNÍ ELEGANCE

Dřevitá, aromatická, vodní.

Acqua Di Giò Profumo je intenzivně maskulinní vůně.

Celek otevírá vlna koření a citrusových tónů elemi a bergamotky. Srdce, v němž hlasitě zaznívá kakost, šalvěj a rozmarýn, pulzuje a rozehřívá pleť, která ke konci uvolňuje charakteristickou vůni pačuli a kadidla.

ODRAZ SKUTEČNÉ PŘÍRODY

Flakon Acqua Di Giò Profumo díky svým prostým liniím a minimalistické čistotě připomíná černý kámen, vybroušený dohladka nekonečným přívalem vln. Čistota ve své nejtemnější a nejčiřejší podobě.

Giorgio Armani

Legendární. Temná. Probouzí smysly a odráží touhu. Vypráví legendu jako talisman z černého minerálu. Muž, který se oddělil od skalnatého masivu a vznikl koncentrací mýtické síly, se zrodil jako dokonale svobodný tvor a žije v souladu s vodou.

TŘI VÝTVORY... PALETA PŘÍRODY

  • Acqua Di Giò pour Homme (1996): Nadčasový pocit vlny zvedající se zpupně ke slunci.
  • Acqua Di Giò Essenza (2012): Eklektické spojení různých prvků obohacené o smyslné dřevité tóny.
  • Acqua Di Giò Profumo (2014): Hluboce sofistikovaná a intenzivně mužná vůně. Oslava svěžesti minerálu, která symbolizuje mořskou vodu tříštící se o útesy.

www.armanibeauty.com

ACQUA DI GIÒ PROFUMO

Uvedení na trh: březen 2015

V nabídce parfumerií Sephora, Marionnaud CZ&SK, FAnn CZ&SK, Douglas, MY

Velikost a doporučená MOC:

40 ml                          1630 CZK/ 59 EUR

75 ml                          2360 CZK/ 85 EUR

125 ml                        3270 CZK/ 118 EUR

Reklama