ambipurAmbi Pur – zavedená značka, celosvětově známá svou schopností eliminovat nepříjemné zápachy, nyní přináší svou převratnou technologii i do České republiky. Na rozdíl od běžných osvěžovačů vzduchu, které nepříjemné zápachy pouze překrývají, nový Ambi Pur Freshelle je nejen odstraňuje, ale zároveň zanechává jemnou, svěží vůni.

„Doladit vzhled a design domova příjemnou vůní je v souladu se současnými trendy, stejně jako osvěžení vzduchu doma,“ říká Juraj Králik, PR manažer společnosti Procter & Gamble, výrobce osvěžovačů Ambi Pur. „Různé vůně umožňují dodat domovu vlastní styl a spolu s osvěžovači vzduchu Ambi Pur Freshelle mohou spotřebitelé navíc zcela odstranit nepříjemné zápachy a zároveň svůj domov osvěžit lehkou a svěží vůní.“

Nová patentovaná technologie Ambi Pur Freshelle obsahuje ingredience, které reagují s molekulami zápachu a pomáhají je zcela eliminovat. Zároveň zanechávají příjemnou vůní. Osvěžovače vzduchu Ambi Pur Freshelle jsou opatřeny novou rozprašovací technologií a mechanismem, který umožňuje spotřebitelům užívat si příjemnou vůni svého domova.

Osvěžovače Ambi Pur Freshelle jsou nyní k dostání v široké prodejní síti v následujících variantách:

  • ambipurCitrus and morning (Citrus a ráno)
  • Flowers and spring (Květiny a jaro)
  • Lavender and comfort (Levandule a pohodlí)
  • Lilly of the valley and snowdrop (Konvalinka a sněženka)
  • Ocean and wind (Oceán a vítr)
  • Pine and snow (Borovice a sníh)

Doporučená maloobchodní cena 1 osvěžovače Ambi Pur Freshelle je 89,90 Kč. Maloobchodní ceny se mohou u jednotlivých prodejců lišit.

Reklama