Nová kolekce Libor Šula The Salon je inspirována přírodou, ovšem velmi specifickou. Přírodou mírně zlomenou, přemoženou. Jako kdyby něco, co nebylo v plánu, najednou zafungovalo, propojilo se a vytvořilo celek, nad kterým zůstává rozum stát.

Pole. Dlouhé lány plné barev a pohybu. Každé roční období mu dává jiný nádech, jiný pocit. Hlína, nakrájená jako máslo, s lehkostí otočená, aby se nadechla. Obilí, které se snaží odlepit jako vlna v moři, ale musí zůstat ukázněně v řadě a jen se pozvolna oddávat větru. Mraky, vichřice, to vše má na svědomí pohyb, vůni a pocit, že stačí jen běžet, nechat se unášet a pokusit se přitom dotknout červeného nebe s meruňkovým odleskem, které se vpíjí do zlatých tónů obilí.

GRAIN

Grain_Strukturovaný střih dvou na sebe nenavazujících partií, které jsou odlehčené, ale zároveň plné a neprotenčené. Platinová barva, podtržená přelivem v kouřovém odstínu, dodává celkovému vzhledu měkký, hedvábný pocit.

CLAY

Clay_Hravý účes s prameny spletenými okolo obličeje, které jsou nakrepované, aby působily bohatším dojmem. Povytažené vlasy dokreslují celkovou lehkost a zbytek navlněných pramínků je spletený do tvaru.

ALPENGLOW

Alpenglow_Pěšinka uprostřed dává prostor pohrát si se strukturou. Vlasy jsou vyfoukané do tvaru účesu, slabší pásy dále tupírované v různých délkách a celek propojen konci pramenů.

STORM

Storm_Těžký základ je s pomocí kulmy a žehličky ztrojnásoben a zafixován. Pro dosažení pocitu lehkosti a zjemnění, jsou v návaznosti na ofinu vytaženy další prameny, směřující k bradě. Ofina je nagelovaná a kopíruje čelo. To proto, aby byl pocit upravenosti co možná nejreálnější.

  • Vlasy: Libor Šula, Klára Vítová, Ondřej Lukavský
  • Make-up: Michaela Ohemová
  • Styling: Libor Šula
  • Foto: Nikola Šrajerová
Reklama