Vespa vždy představovala radost ze života a špičkovou úrovní technologií určovala trendy, přičemž zůstala věrná svému jedinečnému a nadčasovému designu. Zejména Vespa Primavera měla vždy mladého a svěžího ducha díky svojí nízké hmotnosti a originálnímu stylu. A od šedesátých let reprezentuje alternativní a moderní způsob dopravy ve městech přetížených auty.

Pro svět, který znovu objevuje krásu zážitků z přírody, je Vespa Primavera nyní k dispozici v nové a exkluzivní verzi Pic Nic, určené speciálně k úniku z každodenního stresu a užívání si chvil radosti a společných setkání pod širým nebem. Ladné křivky, vynikající jízdní vlastnosti a snadná ovladatelnost Vespy takovým zážitkům dodají půvabnou bezstarostnost.

62c6b86f9bdc2obrazek.png

Vespa Pic Nic je vybavena řadou speciálních doplňků navržených pro maximální prožitek momentů strávených venku – při nejklasičtější jízdě na venkov nebo do některé ze zelených zón, které jsou ve městech stále běžnější. Vespa Pic Nic je doplněna elegantním piknikovým košem vyrobeným ze dřeva propleteného ratanem, který obsahuje praktickou odnímatelnou chladicí tašku, ochranný potah proti dešti a stylovou deku.

Deka je vyrobena z voděodolné látky se vzorem napodobujícím tkaný košík, takže se ideálně hodí na jakoukoli venkovní aktivitu.

Koš i deku s logem Vespa Pic Nic lze pohodlně přepravovat na pochromovaném předním a zadním nosiči, který je u této speciální verze součástí standardní výbavy, stejně jako hnědý kožený pásek, který slouží na připnutí složené deky a zároveň jako rukojeť pro její snadné nošení.

62c6b880d548aobrazek.png

Vespa Pic Nic, která je k dispozici v barevných provedeních Verde Pic Nic a Grigio Pic Nic s elegantní grafikou na bočních panelech, má také speciální dvoubarevné sedlo, kde béžovou sedací část doplňuje tmavě hnědý zadní pruh s tkaným vzorem. Sedlo je rovněž ozdobeno světle šedým lemováním a italskou vlajkou na pásku.

Tmavě hnědý odstín se objevuje také v gumových vložkách stupaček a na přední části v typické ozdobné kravatě. Paket výbavy dále zahrnuje chromované profily na kapotáž a ráfky kol v šedé barvě s diamantovými hranami. Stejně jako každá speciální edice Vespa je i tato řada označena štítkem na spodní kapotáži.

  • VESPA JE NEJEN IKONA ITALSKÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU ALE ZÁROVEŇ TAKÉ SYMBOL SVOBODY, PŘÁTELSTVÍ A SPOLEČNÝCH ZÁŽITKŮ
  • U ČESKÝCH AUTORIZOVANÝCH DEALERŮ BUDE VESPA PIC NIC V SRPNU
  • CENY BYLY STANOVENY NA 115 900 KČ ZA VESPU PRIMAVERA 50 PIC NIC A 143 900 KČ ZA VESPU PRIMAVERA 125 PIC NIC

Společnost Faber moto
Od roku 2017 je výhradním importérem produktů koncernu Piaggio do České republiky a přináší tak s motocykly značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa italský styl na české silnice. Faber moto s.r.o. se sídlem v Brně je
dceřinou společností rakouské společnosti Faber GmbH, která je importérem produktů koncernu Piaggio na rakouský trh již od roku 1964. Jednatel Josef Faber zosobňuje druhou generaci zakladatelské rodiny a úspěšně
vede rodinnou firmu, která má aktuálně dominantní postavení na rakouském trhu s jednostopými vozidly.

Společnost Piaggio
Italská společnost Piaggio, kterou založil Rinaldo Piaggio v roce 1884 v Janově, zpočátku vyráběla části lodí. V současnosti je koncern Piaggio se sídlem ve městě Pontedera a značkami Aprilia, Piaggio, Vespa, Gilera,
Derbi, Scarabeo a Moto Guzzi symbolem městské mobility na dvou kolech. Společnost Piaggio uvedla skútr „Vespa“ na trh v roce 1946. Piaggio vyrábí více než 530 000 vozidel ročně v 6 výrobních závodech (4 v Itálii, 1
v Indii a 1 ve Vietnamu) a zaměstnává téměř 7000 pracovníků.

62c6b8bf39937obrazek.png

Reklama