Dopřejte vašemu oblečení voňavé pohlazení a důkladnou péči se Silan Suprême. Oblíbená řada aviváží nyní přichází s vylepšenou recepturou, která je obohacena o novou technologii, vůni a stylový design se saténovým efektem.

Speciální vůně vytvořené francouzskými parfuméry dokonale provoní celý šatník a nádech romantické Francie pocítíte na každém kroku. Špičková technologie Double-Cap dodá oblečení neodolatelnou svěžest, která vydrží déle než kdykoli předtím. Vůně se totiž začíná postupně uvolňovat v láhvi, následně se rozvíjí při praní i sušení oblečení a naplno se projeví při samotném nošení. Kromě toho obohacené krémové složení Crème-Care pečuje o jemnost vláken oblečení, chrání jejich strukturu a zajišťuje jim tak prvotřídní péči. Díky nové udržitelnější technologii vůně a lepší biologické odbouratelnosti obalu* je Silan Suprême tou správnou volbou nejen pro kvalitu, ale také pro životní prostředí.

Novinka s květinovou lehkostí
Značka Silan Suprême nepřichází jen s vylepšenou technologií, ale také rozšířeným portfoliem o další příjemnou novinku. Aviváž Silan Suprême Pleasure je inspirována lehkostí a květinovou svěžestí. Při nošení oblíbeného oblečení můžete pocítit krémové tóny santalového dřeva v kombinaci s vůní růží a hrušky. Toto neodolatelné spojení příjemně provoní celý šatník a zpestří každý váš krok.

obrazek.jpg

V nabídce Silan Suprême jsou i nadále dostupné tři varianty:

  • Silan Suprême Romance je se svým romantickým nádechem vhodná pro milovnice květinových vůní. Spojuje v sobě vůni z růžových růží, bílých květů a svěžích ovocných tónů.
  • Silan Suprême Glamour zaujme příjemnou svěží vůní, která je tvořena směsí ovocných tónů, ušlechtilých dřevitých prvků a pižma.
  • Silan Suprême Elegance vyniká – jak už říká její název – elegantní vůní, jejíž základ tvoří spojení květin, ovocných tónů a směsí neodolatelných exkluzivních parfémů.

Aviváže Silan Suprême s novou technologií jsou k dispozici ve velikosti 1 200 ml za doporučenou maloobchodní cenu 149 Kč.

* Podle certifikace International Flavors & Fragrances I.F.F. (Nizozemí) B.V. (2021) a Firemních SA