NOVÁ TVÁŘENKA POWDER BLUSH 

 

OD RIMMEL LONDON

 

S novým znakem dekorativní kosmetiky RIMMEL London – korunkou – se v poslední době setkáváme na všech jejích produktech. Nejinak je tomu i u nové tvářenky Powder Blush, která nyní přichází ve vylepšeném, praktickém balení.

 

Tvářenka je nezbytným doplněním každého líčení. Právě ona tvoří pověstnou třešničku na dortu. S její pomocí můžete hravě tvarovat obličej i dodat líčení zdravý výraz. Při tvarování obličeje je nutné řídit se pravidlem, že světlejší časti vystupují, zatímco tmavší ustupují. Tvářenka vám pomůže, i pokud chcete docílit přirozeně opáleného vzhledu. V tom případě ji lehce naneste na kořen nosu a čelo a rozetřete do ztracena.

 

 

Nová tvářenka od RIMMEL London si zachovává oblíbené pudrové složení tvářenky původní. Balení však prošlo výraznou změnou. Tou první je již zmiňovaná korunka, která vystupuje ze samotné tvářenky.  Druhou změnou je průhledné víčko, které je připevněno ke zbytku obalu. Takže se nemůže stát, že by se vám tvářenka vysypala v kabelce, nebo se víčko při používání ztratilo. Třetí změnou a velkou zbraní tvářenky je aplikátor, který se nově stal součástí každého balení. Díky němu je tvářenka vždy připravena k použití a nemusíte s sebou nosit zvláštní štěteček pro upravení líčení. 

 

 

Tvářenka Powder Blush od RIMMEL London – tradiční složení v novém obalu.

 

 

 

 

Orientační maloobchodní cena je 129 Kč / 155 Sk. K dostání ve čtyřech odstínech.

 

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz

 

Reklama