Topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová (23let) se stala novou tváří značky Dermacol. Od září 2011 ji budete moci vidět v kampani značky Dermacol. Prestižního focení kampaně pro mezinárodně úspěšnou českou značku kosmetiky se ujal renomovaný fotograf Matúš Tóth a profesionální make-up vytvořila známá vizážistka Ivana Tokarská.

Taťána Kuchařová v exkluzivním rozhovoru pro Dermacol.

dermacol

Co momentálně děláte či připravujete?
Většinu svého pracovního času se pohybuji v zahraničí, konkrétně mezi LA a Evropou, kde mám i nejvíce pracovních zakázek. Naposledy jsem nafotila novou kampaň pro dánskou a známou švédskou značku. I když v červnu jsem byla v Čechách, abych nafotila kampaň pro kosmetickou značku Dermacol a začátkem července jsem byla opět v Čechách, tentokrát kvůli své nadaci, která se stala oficiálním partnerem 46. Mezinárodního filmovému festivalu v Karlových Varech. V Letním kině v Karlových Varech jsme 3.7. od 20hod. pořádali charitativní koncert Gorana Bregovice na podporu mojí nadace Krása pomoci a jejich projektu pro seniory. Goran Bregovic vystoupil speciálně pro tuto příležitost.
Také jsme letos spolu s mým přítelem Lanem Carlsonem podpořili 2. ročník The Bid to Save the Earth, který se konal v New Yorku v prostorách aukční síně Christie´s. Této akce se účastnili významní lidé, lidé ze světa módy a showbyznysu. Výtěžek z dražby šel na podporu neziskových organizací, které se zabývají ochranou životního prostředí. Podařilo se vydražit něco kolem 2 milionů dolarů.

dermacol

Proč jste se rozhodla pro spolupráci se značkou Dermacol?
Značku Dermacol samozřejmě znám již delší dobu a několik produktů mám sama v oblibě. Je mi také sympatické, že jde o značku českou, která působí i za hranicemi České republiky.

Vyzkoušela jste nějaké produkty značky Dermacol? Máte nějaký oblíbený?
Nejraději mám podkladovou bázi Satin Make-up Base, která moji pleť perfektně vyhladí a zjemní. Navíc má příjemnou nemastnou konzistenci, která mi maximálně vyhovuje. Skvělé jsou také lesky na rty Dermacol Lip Gloss. Krásně voní, nelepí a rty úžasně rozzáří. Vyhovuje mi i velký výběr barevných odstínů

dermacol

Jak se Vám fotilo s fotografem Matúšem Tóthem, který Vás fotil pro kampaň značky Dermacol?
Ráda spolupracuji v Čechách s osvědčeným týmem profesionálů a Matúš Tóth je jedním z nich. Mám k němu důvěru a máme se lidsky rádi. Je radost s ním a celým týmem takových lidí pracovat.

Máte nějaký recept na krásu?
Ze své vlastní zkušenosti vím, že je to především o tom, jak se cítíte. Když jste v pohodě, vyrovnaná a cítíte se dobře, nemusíte mít ani dokonalý make-up ani perfektní účes, a jste krásná. Krása rozhodně není o mírách 90-60-90, ale o duševní pohodě a o tom co z vás vyzařuje, jakou energií působíte na druhé.

dermacol

Máte nějaký trik, který vám pomůže, když chcete rychle vypadat dobře?
Použiji řasenku, tvářenku a krémový rozjasňovač kolem očí.

Plánujete nějakou dovolenou? Máte nějaké oblíbené místo, kam ráda jezdíte?
Určitě i odpočinek je důležitý a ten zasloužený je nejlepší! Už se nemůžu dočkat. Nejvíc se těším, až zase svému příteli ukážu něco z krás České republiky, a potom vyrazíme na několik zcela odlišných dovolených v zahraničí - aktivní i tu klasicky odpočinkovou dovolenou máme před sebou. Na letošní léto se opravdu moc těším!

dermacol

Reklama