Každou chvíli se vynoří nový vědecký objev, který více či méně ovlivní náš život. Teď ale přichází výsledek vědeckého výzkumu, který může ovlivnit život mnoha žen. Věda a nové technologie nalezly recept, jak se vypořádat s tuky v potravě, které jsou jednou z hlavních příčin tloustnutí a neúspěchů při hubnutí.

 

Záludný protivník

Naše strava obsahuje příliš mnoho tuků, které se usazují v těle v podobě tukových polštářů. Málokdo ví, že se objevují ve dvou podobách. Zjevné tuky není třeba dlouze popisovat, všichni si představíme sádlo, máslo nebo bůček. Tím záludnějším „protivníkem“ je skrytý tuk, který tvoří cca 65 % přijímaných tuků. Jeho nebezpečí tkví v tom, že o něm v lepším případě nevíme, v horším případě konzumujeme tučnou potravu s představou, že se jedná o zdravější jídlo, např. těstoviny se sýrovou omáčkou. Skryté tuky na vás číhají například v ořeších, croissantu, v čokoládě nebo kaviáru. 

 

Nová zbraň proti tukům

Dosavadní přípravky na hubnutí se zaměřovaly pouze na odstraňování tuků již usazených v organismu.

 

V rámci vědeckého výzkumu byl vyvinut přípravek Nextrin L112, který přistupuje k tukům zcela novým způsobem. Nextrin L112 obsahuje molekulární síť L112, která na sebe naváže přes 40 % tuku z přijímané potravy, a spolu s ní pak odchází z těla pryč, aniž by zatížila organismus nebo zasáhla do metabolismu. Odchází pryč, aniž by způsobila jakékoliv vedlejší účinky v podobě střevních potíží.

Nextrin L112 se užívá krátce před konzumací tučnějšího jídla, a tak aktivně zabraňuje vstřebávání tuků do organismu. Díky Nextrinu L112 tělo dlouhodobě přijímá nižší množství kalorií, než potřebuje, a tak automaticky sáhne k zásobám uloženým v tělesném tuku. Výsledkem je hubnutí a ztráta na objemu. Působí okamžitě a zcela bez rizika jo-jo efektu. Nezanedbatelný je i fakt, že při dlouhodobém užívání snižuje hladinu škodlivého cholesterolu.

 

 

 

Chceš zhubnout? Nejez!

Lidové moudro, které je jednoduché vyslovit, ale pro většinu z nás velmi těžké splnit. Psychická stránka hubnutí je bohužel zatím velmi často opomíjena. Drastické zákazy oblíbených jídel jsou pro lidskou psychiku velkou zátěží a často končí ve zhroucení celého plánu hubnutí. Tomuto momentu je možné předejít s přípravkem Nextrin L112, který umožňuje konzumaci přiměřeného množství tučnějších jídel a přitom přispívá ke stálému snižování váhy.

 

Pravidlo k úspěšnému snížení hmotnosti zní: zdravá, přiměřeně tučná strava v kombinaci s pohybem a přípravkem Nextrin 112. Základem je ovšem patřičná motivace a trpělivost. Hubnutí je běh na dlouhou trať.

 

Zázraky neexistují

Skutečně. Nextrin L112 není zázrakem, ale výsledek vědeckého výzkumu. Klinická studie látek, které obsahuje Nextrin L112, zcela jasně prokázala jeho vysokou účinnost. Celé znění klinické studie naleznete na www.nextrin.cz.

 

Nextrin L112 je k dostání v lékárnách nebo na internetu www.nextrin.cz

Reklama