Těšte se na zítřek a buďte připravené! Na apríla začínáme zvesela a s plnou parou krásných vůní. Zítra v poledne začínáme s oblíbenou soutěží - máme pro vás hledací soutěž, v níž můžete vyhrát krásné ceny! Tentokrát jsou to balíčky, ve kterých je celkem 10 vůní od značky Oriflame. Soutěží se od úterý do neděle, každý všední den vyhraje jedna z vás, na poslední hledání máte čas víkend! Zkuste to taky!

Pravidla

Celkem ve dvaceti článcích magazínu, které vyšly od 15. března 2014, budete hledat obrázek. Musíte najít všechny a kliknout na ně!

O co hrajeme?

V soutěži jsou dva druhy vůní - jedna pro ženy, druhá pro muže. Pro vás je určena vůně Volare od Oriflame, pro vašeho partnera vůně Ultimate! V každém balíčku budou obě dvě vůně!

Volare od Oriflame: Smyslná vůně se srdcem z růží drží v dlaních přepychovou kytici šeříku, kosatců a fialek. Lahodné tóny zralých broskví a zlatých meruněk spočívají na harmonicky vyrovnaném základu santalového dřeva, jantaru a pižma.

volare

Vůně Ultimate od Oriflame: Klíčovou tóninou této výjimečné a energické vůně je vášnivá, ohnivá harmonie pepře timut. Tento typ pepře pochází z Indie a charakterizují jej odlesky dřevin, exotického ovoce a citrónu - perfektní vůně pro sebevědomého muže.

ultimate

Každý den, od úterý do neděle (sobota a neděle je za 1 den), vyhraje jedna z vás balíček se dvěma vůněmi, celkem tedy 5 soutěžících vyhraje 10 vůní! A to už stojí za to, co říkáte?

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 15. března 2014, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž probíhá od úterý 1. 4. 2014 od 13 hodin do neděle 6. 4. 2014 do 24 hodin.

Hodně štěstí!! Už zítra!

Reklama