Zmrzlina Míša rozjíždí na svých stránkách novou hru o ceny. Fotosoutěž nazvaná Lidé a Míša Vás bude provázet po celý rok 2010 a na začátku roku 2011. Ve starší soutěži Retro s Míšou nás zajímaly fotografie zapomenutých věcí z let minulých, kdežto letos se společně podíváme do současnosti.

misa

Lidé si Míšu vychutnávají v průběhu celého roku, a tak bychom chtěli, abyste se pochlubili se svými fotografiemi znázorňujícími, jak trávíte jednotlivé části roku se zmrzlinou Míša.

Přibližně každé dva měsíce vyhlásíme soutěžní téma a budeme napjatě očekávat vaše snímky. Všechny fotografie k danému tématu budou zveřejněny na stránkách www.zmrzlina-misa.cz, kde je budou hodnotit jejich návštěvníci. Jedenáct výherců v každém kole vyberou z nejlépe hodnocených fotografií zástupci značky zmrzlina Míša. První cenou v každém kole je digitální fotorámeček, ostatní výhry se mění.

Žádoucí samozřejmě je, aby byl na každé fotce vidět také Míša. Jaký? To necháme na Vás. Může to být buď některý z výrobků Míša, plyšák Míša, kterého můžeš získat v jiných soutěžích na těchto stránkách, nebo můžeš použít nějaký program na úpravu grafiky a Míšu na obrázek doplnit.

V únoru 2011 proběhne prémiové kolo, v němž se bude vybírat nejlepší z fotografií poslaných v průběhu celé soutěže (v 1. až 5. kole). O nejlepší fotografii prémiového kola rozhodne veřejné hlasování návštěvníků webu. Pět autorů nejlepších fotografií získá digitální fotoaparát.

Míša se těší na vaše fotografie!

 

Reklama