Dnes, v pondělí začíná soutěžní úsměvné šílenství s Milka Bubbly! Máte rádi čokoládu? Takovou, která je tak jemná, rozplyne se vám na jazyku? Pak se zapojte do naší soutěže, která bude probíhat celý týden, od pondělí do pátku.

Máme tu pro vás krásnou hledací soutěž, v níž můžete vyhrát krásné ceny od Milka Bubbly! Každý den vyhrají dvě z vás balíček, ve kterém najdete celkem 6 čokolád Milka Bubbly. Obsah balíčku: čeká na vás čokobublinková Milka Bubbly 100gramová hned ve dvou variantách – 2x mléčná a 2x mléčná s bílou čokoládou. Také dvě velké tabulky Milka Bubbly Caramel 250g, což je bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem. Už se usmíváte a sbíhají se vám sliny? Tak se zapojte do jednoduché soutěže a vyhrajte!

Pravidla

Celkem ve dvaceti článcích magazínu, které vyšly od 5. února 2014, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Každý den má obrázek označení – pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, aby bylo jasné, který den soutěžíme a jaké obrázky v daný den hledáme a sbíráme.

coko

Připomínáme, že k tomu, abyste měla šanci vyhrát, musíte najít v daný den všech 20 soutěžních obrázků!

Každý den vyhrají dvě z vás, celkem tedy deset soutěžících! Dva výherce každý den vygeneruje soutěžní systém z celkové skupiny soutěžících, kteří splní zadání soutěžního úkolu – soutěžící musí najít ve dni, kdy soutěží všech 20 obrázků čokobublinek. A to už stojí za to, co říkáte? Vyhlášení z předešlého dne se dozvíte následující den v dopoledne do 11.00 formou článku o tom, kdo vyhrál, bude uveřejněn v rubrice Novinky.

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 5. února 2014, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Pozor: Abyste mohla sbírat obrázky, musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž probíhá od pondělí 24. 2. 2014 od 14 hodin do pátku 28. 2. 2014 do 24 hodin.

Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Hodně štěstí a úsměvů s Milkou Bubbly!!

Více na www.facebook.com/Milka.cz.sk

Čtěte naše články:

Reklama