Přijďte v pondělí v 8.00 a dozvíte se, jak získat novou voděodolnou řasenku Sumptuous Extremeod ESTĒE LAUDER nebo luxusní balíček Oriflame s nočním a denním krémem!

Celý duben hrajeme naše týdenní soutěže. Na příští týden pro vás máme dvě krásné a hodnotné kosmetické ceny. Vyhrají tedy dvě soutěžící. Hrát budete o...

2. cena: balíček Oriflame obsahující:

  • Optimals Oxygen Boost™ Cream Okysličující krém

Laboratorní testy prokázaly, že tento okysličující krém podporuje dýchání buněk a redukuje stres způsobený znečištěným prostředím. Projasňuje pleť a dodává jí mladou svěžest a vitalitu. Složení vhodné pro denní i noční aplikaci hydratuje na 24 hodin.

oriflame

  • Optimals Oxygen Boost™- denní a noční krém

Tyto lehké, matující krémy obsahují patentovanou antioxidační technologii Lingon 50:50™, která chrání pleť před environmentálními agresory, a aktivní O² pro svěžejší, zdravější pleť.

oriflame

1. cena: ESTĒE LAUDER voděodolnou řasenku Sumptuous Extreme:

Řasenka má zdokonalené složení prodlužující trvanlivost a nabízí extrémní odolnost proti vodě. Udržuje řasy pružné a zabraňuje jejich lámání, a zároveň jim dodává fantastický objem a tvar, takže působí dojmem odvážných falešných řas. Použité vysoce účinné a voděodolné složení je obohaceno o uhlově černá vlákna, takže řasám dodává smyslný a dramatický dojem a působivý vysoký lesk. Zdá se, jakoby s každým dotekem řasenky Vaše řasy rostly a zvětšovaly se až do extrému, takže Vaše oči působí jasněji a svůdněji.

řasenka

Jak jednu z těchto krásných cen získat, to se dozvíte právě v pondělí v 8.00!

Reklama