Chystáte se vyrazit na výlet nebo na dovolenou? Každá taková cesta a především řízení automobilu na dlouhé vzdálenosti může být vyčerpávající a stresující. A co teprve, když se dostaví akutní obtíže, jako jsou například bolesti hlavy nebo zad?

Lékárny většinou po cestě k dispozici nebývají, a pak se může takové cestování značně zkomplikovat. Právě pro řešení těchto situací je k dispozici na čerpacích stanicích, vlakových i autobusových nádražích nová služba MEDIPOINT, kde jsou potřebné léky bez předpisu vždy na dosah.

MEDIPOINT

V modrozelených či červenobílých vitrínách Medipoint naleznete léčivé přípravky na bolesti, horečku, chřipku či nachlazení, léky na zažívací potíže a nevolnost, zdravotnický materiál na ošetření ran nebo třeba kapky do očí.  A také těhotenský test – možná vás překvapí, že patří mezi nejprodávanější položky. 

Díky službě MEDIPOINT se můžete na cesty nebo na dovolenou také vybavit vitamíny a dalšími doplňky stravy.  MEDIPOINT dnes naleznete na téměř 400 místech po celé České republice – na čerpacích stanicích Benzina, OMV, Shell,  v prodejnách PONT, hotelech a lázních apod. 

MEDIPOINT

Z rukou školeného personálu na nich dostanete prakticky všechny základní léky na řešení každodenních obtíží.  A pozor – na většině obchodních místech MEDIPOINT vám pomohou 24 hodin denně!

Pro více informací navštivte internetové stránky  www.medi-point.cz.

Reklama