Tato špičková bezdrátová sluchátka poskytují bezkonkurenční poslech díky dlouhé výdrži baterie, pohodlnému nošení a intuitivním chytrým funkcím. Na základě úspěchu svého předchůdce, Huawei FreeBuds SE, si FreeBuds SE 2 zachovávají své prémiové funkce včetně lehké konstrukce. Zároveň zaujmou svým moderním designem v nových barevných provedeních Ceramic White a Isle Blue, které jsou dokonalým doplňkem ke každému outfitu. Na českém trhu jsou k dostání za 1 199 Kč.

6501852f73109obrazek.png

Ergonomie se snoubí s designem
 
Sluchátka Huawei FreeBuds SE 2 si oproti svému předchůdci výrazně polepšily, a to s ohledem na hmotnost i rozměry. Každé sluchátko je neuvěřitelně lehké, o čemž svědčí váha 3,8[1] g (±0.2 g) a rozměr 33,66 mm x 18,13 mm. Jedno sluchátko je dokonce lehčí než papír formátu A4. FreeBuds SE 2 tak přichází s výrazným vylepšením, jsou pohodlnější, stylovější a snadno přenositelná. Se zaoblenou siluetou sluchátek bude jejich nošení mnohem pohodlnější. Vzhledem k nízké hmotnosti celého zařízení jej lze snadno přenášet. Nabíjecí pouzdro váží pouze 33 g a dosahuje rozměrů 50,40 mm x 50,31 mm x 23,40 mm.
 
Spojením precizního provedení s důrazem na detail vytváří FreeBuds SE 2 dokonalý soulad pohodlí a funkčnosti. Sluchátka jsou perfektním doplňkem outfitu pro každou příležitost a přichází ve dvou trendy barevných provedeních Ceramic White a Isle Blue.
 
Model Ceramic White je ztělesněním čistoty, svěžesti a klidu, čímž čerpá inspiraci z nedotčených bílých mušlí a písečných pláží. Je tak dokonalou nadčasovou volbou padnoucí k rozmanitým stylům oblečení. Model Isle Blue se vyznačuje podmanivým zbarvením, které připomíná azurový oceán a půvab tropických ostrovů.

65018548f033aobrazek.png
 
Zažijte parádní hudební zážitek s působivou výdrží baterie
 
S plně nabitým nabíjecím pouzdrem sluchátka FreeBuds SE 2 nabízí až 40 hodin[2] nepřetržité audio a video zábavy. Na jedno plné nabití si můžete užít 9 hodin nepřerušovaného hudebního přehrávání. Díky tomu si nemusíte lámat hlavu nad jejich neustálým dobíjením a můžete se ponořit do své hudby opravdu naplno. Kdyby se vám přeci jen sluchátka vybila, pouhým 10minutovým nabíjením[3] docílíte 3 hodin poslechu.
 
Sluchátkům Huawei FreeBuds SE 2 dominuje vysoce výkonný čip s nižší spotřebou energie a odzbrojující výdrž baterie, která díky účinnému nabíjejícímu algoritmu vylepšuje její celkovou funkčnost.

6501857c09a32blobid0.png

Nekompromisní kvalita a chytré funkce
 
Novinka FreeBuds SE 2 podléhá 26 přísným testům spolehlivosti, které zaručují špičkovou kvalitu zvuku. Sluchátka si také prošla rozsáhlým testováním více než 300 000 různorodých zvuků pro zajištění potřebného komfortu a jedinečného prožitku. Pomocí Bluetooth 5.36 se uživatelé mohou snadno a rychle připojit k zařízením využívajícím EMUI, Android, iOS apod. Sluchátka navíc disponují odolností proti vodě a prachu s označením IP54, což je dělá skvělým společníkem při aktivitách venku i uvnitř.   
 
Nejen, že uživatelé mohou jednoduše vyhledat svá sluchátka díky praktické funkci vyzváněcího tónu, ale mají i možnost přizpůsobit si interaktivní gesta pomocí několika poklepání, což jim usnadní přehrávání hudby či přijímání hovorů.

650185c1769afblobid0.png
 
Získejte i vy své FreeBuds SE 2
 
Nová sluchátka FreeBuds SE 2 jsou již v prodeji na českém trhu a naleznete je u všech maloobchodních prodejců za cenu 1 199 Kč. Více informací naleznete na oficiálním e-shopu Huawei.

[1] Skutečná hmotnost výrobku se může lišit v závislosti na konfiguraci a výrobním procesu.
[2] Výdrž baterie a data o nabíjení pocházejí z laboratorních testů společnosti Huawei, při kterých byly zvukové soubory formátu AAC přehrávány při 50 % hlasitosti. Pro ostatní funkce bylo použito výchozí nastavení s nabíjecím pouzdrem jako hlavním zdrojem napájení. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na hlasitosti, zdroji zvuku, přítomnosti okolních rušivých vlivů, funkce produktu či návycích jejich užívání.
[3] Výdrž baterie a data o nabíjení pocházejí z laboratorních testů společnosti Huawei, při kterých byly zvukové soubory formátu AAC přehrávány při 50 % hlasitosti. Pro ostatní funkce bylo použito výchozí nastavení s nabíjecím pouzdrem jako hlavním zdrojem napájení. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na hlasitosti, zdroji zvuku, přítomnosti okolních rušivých vlivů, funkce produktu či návycích jejich užívání.

65018514f0165obrazek.png

Reklama