Schauma Pro lesk s kiwi: změkčí vodu a dodá o 100 % více lesku

Používáte kvalitní vlasovou kosmetiku, a přesto vašim vlasům chybí síla a lesk? Marně přemýšlíte, co s tím? Jistě vás napadlo, že problém může být ve vodě, kterou používáte při mytí svých vlasů. Zejména tvrdá voda vlasům vůbec neprospívá. Obsahuje totiž vápník, který vlasy nesmírně zatěžuje – způsobuje roztřepené konečky a vysušuje vlasy. Vlasy pak ztrácejí svůj lesk, objem a pružnost. Je vědecky prokázáno, že zvýšený obsah hořčíku a vápníku ve vodě snižuje účinek produktů určených k péči o vlasy. Právě proto vyvinuli odborníci Schwarzkopf & Henkel speciální vlasový šampon a balzám Schauma Pro lesk s kiwi s voduzměkčujícím efektem. 

Pokud vaše domácnost patří mezi ty, které bojují s tvrdou vodou, nezoufejte. Nový šampon a balzám Schauma Pro lesk s kiwi dokáže díky speciálním složkám rozpouštějícími vodní kámen změkčit vodu přirozenou cestou. Pečující složky navíc vaše vlasy posilují a dodávají jim oslnivý lesk a úžasnou hebkost. Výrobky z řady Schauma Pro lesk s kiwi mají nižší hodnotu pH než ostatní běžné produkty. Ovocné kyseliny obsažené v kiwi navíc znemožňují, aby se na povrchu vlasů hromadil vodní kámen. Schauma Pro lesk s kiwi tak dokáže skvěle pečovat o vlasy, aniž by jí v tom bránila kvalita vody. I dříve bezvýrazným a matným vlasům dodá o 100 % více lesku a krásy. 

Nová řada Schauma Pro lesk s kiwi jemně voní po kiwi s kapkou meruňky a čerstvého citronu. Díky novince Schauma Pro lesk s kiwi jsou vaše vlasy lesklé a pružné, a přitom nádherně  voní.

Kiwi jako pečující složka

Ovoce kiwi se v jihovýchodní Asii pěstuje už odpradávna. Na Novém Zélandu se tato rostlina ocitla počátkem dvacátého století, kdy si domů pár sazeniček přivezla Isabel Fraserová. V roce 1910 sklízela první plody. Kiwi dostalo jméno podle ptáka kiwi, který se díky svému obdivuhodnému tvaru a barvě stal národním symbolem Nového Zélandu. Dnes je kiwi známé po celém světě, a to především díky vysokému obsahu vitaminu C.

Řada výrobků Schauma Pro lesk s kiwi, k dostání v obchodech od května 2007:

·    Schauma Pro lesk s kiwi šampon,  250ml, DMOC 49,90 Kč

·    Schauma Pro lesk s kiwi šampon, 400ml, DMOC 59,90 Kč

·    Schauma Pro lesk s kiwi balzám, 200ml, DMOC 49,90 Kč