Hraní společenských her je v Česku stále populárnější volnočasovou aktivitou. Oblíbená zábava spojuje lidi různých zájmů napříč generacemi. Obchodní řetězec Albert nyní přináší exkluzivní sběratelskou kampaň, v níž mohou zákazníci získat sedm oblíbených her od tradičního výrobce, společnosti Hasbro. Kampaň potrvá od 18. ledna do 28. března 2017.

Společenské hry zlepšují logické myšlení, rozšiřují slovní zásobu a navíc jsou skvělou zábavou pro celou rodinu. Zájem o ně v Čechách každoročně roste. „Společenské hry se u nás těší obrovské oblibě. Zatímco v zahraničí dominují hry pro dva hráče, Češi upřednostňují ty, které může hrát společně celá rodina či parta přátel,“ říká RNDr. Jaroslav Flejberk, jeden z předních sběratelů her a hlavolamů v Česku. „Fanoušci her u nás stále nedají dopustit na tradiční Dostihy a sázky nebo Monopoly, které patří mezi nejoblíbenější již řadu let,“ dodává.

al1.jpg

Hry jsou ideálním způsobem, jak trávit volný čas s blízkými. Průzkumy ukazují, že pro spokojenost dětí je nejdůležitější být s rodinou a společně si hrát. Nová věrnostní kampaň obchodů Albert přinese zákazníkům možnost nasbírat sedm oblíbených společenských her. „Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme přinést kampaň, která je určena pro všechny generace. Věříme, že společné hraní bude skvělou příležitostí, jak trávit více času se svými nejbližšími,“ říká Barbora Vanko, tisková mluvčí obchodního řetězce Albert.

Dlouholeté stálice i moderní deskové hry

V nové sběratelské kampani obchodního řetězce Albert budou moci zákazníci nasbírat sedm exkluzivních společenských her od tradičního výrobce Hasbro. Jedná se o populární Monopoly, klasickou námořní bitvu - Battleship či piškvorky, které zákazníci najdou pod názvem Connect 4. Pro nejmenší hráče je připravena také zábavná hra Hádej, kdo, starší si jistě oblíbí detektivní hru Cluedo, vědomostní Trivial Persuit či známou party hru Twister.

Výběr jednotlivých herních titulů je zvolený tak, aby si vybral každý to, co ho baví. Najdeme zde tradiční hry, které hráli už naši dědečkové a babičky pod školní lavicí, ale také moderní tituly. Ty ocení všichni, kteří rádi zkoušejí něco nového,“ dodává Jaroslav Flejberk.

Zákazníci obdrží za každých 200 korun nákupu v supermarketech a hypermarketech Albert jeden bod. Další body lze získávat také nákupem partnerských produktů. Za 25 nasbíraných bodů získají zdarma jednu hru ze sady. Hry jsou v řetězci Albert dostupné exkluzivně a po dobu trvání kampaně je nebude možné zakoupit. Kampaň potrvá od 18. ledna do 28. března 2017.

Více informací najdete od 18. ledna na www.hasbro.albert.cz.

Monopoly

al2.jpg

Hra Monopoly je skutečnou legendou. Jde o klasickou společenskou hru na obchodování ve velkém s cílem rychlého zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech. Vyhrává ten, kdo se stane nejbohatším hráčem a vlastní úplně všechno.

Hádej kdo?

al3.jpg

Hádací hra, ve které se hráči snaží uhodnout neznámou postavičku. Pokládejte svému protihráči otázky ohledně jeho zvolené postavy, na které je možné odpovědět ano či ne. Přijde vám to příliš jednoduché? V pokročilé verzi hry je možné zvolit dvě postavy, které budou hráči hádat.

Cluedo

al4.jpg

V této hře je vaším úkolem vypátrat kdo, kde a jak spáchal zločin. Když hru správně rozehrajete, vyřešíte zločin co nevidět. Hra vyžaduje taktické schopnosti, dobrou paměť a umožňuje blafování. Je totiž potřeba si zapamatovat, kdo co viděl a odhalit co nejméně informací.

Connect 4

al5.jpg

Klasická hra na spojení 4 žetonů do jedné řady. Zahajte útok a jako první umístěte čtveřici svých žetonů. Tato hra otestuje vaši schopnost být neustále o krok před soupeřem, předvídat a blokovat jeho tahy. Vítěz může vytáhnout posuvník pro uvolnění všech žetonů a začít hru znovu.

Trivial pursuit

al6.jpg

V této hře mohou všichni předvést své znalosti. Otázky jsou rozděleny do dvou skupin – pro děti a starší hráče. Všichni tedy mají stejnou šanci vyhrát. Při hře odpovídáte na otázky a při správné odpovědi obdržíte klínek odpovídající barvy. Posbírejte jako první klínky všech barev a stanete se vítězem!

Battleship

al7.jpg

Nová stolní verze klasické hry na potápění lodí pro dva hráče, kterou všichni známe a hráli jsme ji s kamarády na čtverečkovaném papíru. Zaútočte na nepřátelskou flotilu a vyhrajte námořní bitvu. Najděte nepřátelské lodě a potopte je dřív, než ony potopí vás.

Twister

al8.jpg

Tato hra doslova zauzluje vaše tělo. Ručička na kotouči určuje, na kterou značku hráči umístí své nohy a ruce. Pokud se značek dotknete kolenem nebo loktem, nebo pokud upadnete, vypadáváte ze hry. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává.