Poté, co Kylie Minogue pustila k vodě playboye Jamese Goodinga po dvou a půlletém vztahu, rozhodně nezahálí. Podle posledních informací se australská popová hvězdička začala scházet s frontmanem skupiny Jamiroquai, Jayem Kayem. Podle časopisu Daily Star byla Kylie s Jayem viděna v jedné restauraci u romantické večeře. Vše mělo být přísně utajeno. Bulvární novináři jsou teď zvědaví, jak se dvojice zachová na předávání britských hudebních cen. Minogue by tam měla vystoupit s Justinem Timberlakem.
Kylie a Jay se však neseznámili nijak zvlášť romanticky. Jednoho dne je zkrátka představil zpěvaččin vizážista, Will Baker. Byl to on, kdo upravoval Jayovi vlasy v řadě jeho videoklipů. Nový pár spojuje nejen stejný věk (oběma je 34 let), ale také neštěstí v lásce. Kay se po osmnáctiměsíčním manželství rozvedl s herečkou Denise van Outen. Nyní jsou prý přáteli. Stejně hodnotí svůj nynější vztah s Jamesem Goodingem i Kylie.
Zpěvačce však v poslední době podařily i další věci, než "sbalit chlapa". Čtenáři časopisu Heat ji spontánně zvolili za nejvíce sexy ženu v šoubyznysu. Minogue se tak podařilo předběhnout Jennifer Lopez, Britney Spears nebo Jennifer Aniston. Trumfnout ji nedokázala ani Catherine Zeta-Jones.
Kromě nového objevu a první příčky ve čtenářské anketě krásy dostala Kylie v poslední době také nabídku na muzikálovou roli. Pokud všechno "klapne", zahraje si herečka ve filmovém zpracování legendárního muzikálu Cats (Kočky). I tady, stejně jako v anketě o nejkrásnější ženu, se bude potýkat s tvrdou konkurencí. Mezi další žhavé "kočičí" adeptky totiž patří i Madonna, Victoria Beckhamová a mnoho dalších.
Reklama