S reality show  se v poslední době doslova roztrhl pytel. Jejich záplava však nezasáhla jen televizi, ale také internet. A tak můžete sledovat těhotenství on-line krůček po krůčku.

Těhotenství v přímém přenosu nabídne přední český server o mateřství a rodičovství Babyweb.cz. Od začátku května bude týden po týdnu sledovat nastávající maminku, osmadvacetiletou Gábinu.

Čtenáři se budou pravidelně dozvídat, jak se maminka cítí, co prožívá ona i její rodina. Zúčastní se také jejích lékařských prohlídek a prostřednictvím 3D a 4D ultrazvukových snímků a videí mohou sledovat vývoj nového človíčka, okomentovaný předním gynekologem-porodníkem z Ústavu péče o matku a dítě v Praze-Podolí.

Díky unikátním ilustracím vývoje miminka týden po týdnu mohou návštěvníci dopodrobna sledovat fascinující okamžiky vzniku života. Pozorovat mohou i to, jak se nastávající mamince mění postava. Na serveru budou každý měsíc její aktuální fotografie.

„Nejde o žádnou lacinou reality show,“ upozorňuje šéfredaktorka serveru Babyweb.cz Jarmila Jelínková. „Chceme spolu s jednou konkrétní maminkou sledovat snad největší dobrodružství života - zázrak zrození. K tomu použijeme unikátní množství materiálů, aby výpověď byla co nejnázornější. A díky postřehům naší těhulky  a komentářům gynekologa chceme také odpovědět na otázky či pochybnosti dalších budoucích maminek.“

Zmíněný server letos zorganizoval originální protest proti cenzuře na serveru Facebook pod názvem „Odhalená prsa kojících žen na internet patří“, kdy 68 kojících maminek pózovalo pro hromadnou fotografii, jejíž autorkou byla Sára Saudková.

Nastávající maminku můžete sledovat už nyní pod tímto odkazem.

Budete ji sledovat? Šla byste do něčeho podobného?

Reklama