shutterstock-1410549095.jpg
Foto: Shutterstock

Pro někoho by to nemusel být zas až takový problém, ale věřte, že pro skupinu soutěžících je to skutečná výzva. Všichni byli totiž dosud zvyklí na pravidelný přísun sexu a na vztahy na jednu noc. Reality show je měla tedy inspirovat i k tomu, aby se zamysleli nad svým životním stylem a vytvořili si mezi sebou silnější pouta, která nebudou založená jen na fyzičnu.

Nutno ovšem podotknout, že jim to tedy příliš nešlo. Sexuální napětí by se dalo krájet a není divu, když se všichni celou dobu promenádovali v plavkách, přičemž ženy měly dokonalé křivky a muži svaly jako skály. Za každé porušení pravidel se jim ze sto tisíc odečetla určitá částka.

Nakonec se tím dostali téměř na polovinu, potom ale díky schovívavosti tvůrců situaci zachránili a pořadatelé jim přičetli další částku zpět. Ve výsledku si mezi sebe tedy rozdělili 75 tisíc dolarů. K sexu a dalším věcem sexuálního charakteru nicméně v rámci reality show došlo a hlubší vztah se povedlo vytvořit jen dvěma párům. Otázka je, do jaké míry se jim to dalo věřit a do jaké míry šlo jen o komedii na kameru.

Reklama