ua.jpg
Rádi se s vámi podělíme o tipy od oblíbené značky Fiskars, dodávající na český trh výrobky pro zahradu, dílnu i kuchyň. Letos na jaře se jedná o první sezónu, kdy představuje novou inspirativní řadu produktů pro ZAVLAŽOVÁNÍ.
Ať už zaléváte záhony, kropíte trávník nebo si potřebujete očistit kolo po cyklovýletu, naše výrobky je radost používat. Nadchnou jednoduchostí a univerzálností.

Snadná orientace a připojení: Konektory určené pro tři běžně používané šířky hadic jsou rozlišeny barevně, shodně s barvou hadice. Nespletete se při pořizování dílů a ihned poznáte, které patří k sobě.

Snadné přemisťování, uložení a skladování: Všechny součásti lze uložit dovnitř bubnu. Držadla pro pohodlné přenášení a závěs pro zavěšení na zeď, podložky na dně pro položení na zem či terasu, to je jen část ze všech domyšlených detailů.

Kompatibilní s ostatními systémy: Již vlastníte zavlažovací nástroje od jiných značek? Žádný problém. Naše zavlažovací prvky jsou kompatibilní i s výrobky jiných značek.
bub1.jpg
bub2.jpg

ZAVLAŽOVACÍ BUBNY

„Vlajkovou lodí“ řady ZAVLAŽOVÁNÍ jsou zavlažovací bubny. Jako všechny výrobky Fiskars, zaujmou jednoduchostí použití, citem pro detail a domyšleností použití. Příslušenství je přehledně uložené uvnitř bubnu.

Díky volnému pohybu a možnosti práce v horizontální poloze umožňují pokrýt 2x větší plochu zalévání v rozsahu 360°. Při zalévání koutů již nebudete mít žádné překážky!

Dodávají se ve velikostech S, M, L, XL podle velikosti zahrady / trávníku a v řadách Solid, Comfort, Performance podle použití a ceny.

ZAVLAŽOVAČE ŠETŘÍCÍ VODU
bub3.jpg

Příkladem inovativního designu jsou úsporné zavlažovače.
Snadné ovládání a úspora vody: Směr a vzdálenost zavlažování snadno nastavíte díky ergonomicky tvarovanému ovládacímu knoflíku. Nižší profil vystřikované vody ve střední části zavlažovače významně snižuje spotřebu a voda je díky němu rovnoměrně distribuována po celé zavlažované ploše.

BAREVNÉ ROZLIŠENÍ HADIC

bub4.jpg
Konektory určené pro tři běžně používané průměry hadic jsou rozlišeny barevně, shodně s barvou hadice. Nespletete se při pořizování dílů a ihned poznáte, které patří k sobě. Naše produkty a doplňky jsou kompatibilní s produkty pro zavlažování jiných výrobců.

ZAVLAŽOVACÍ PISTOLE

bub5.jpgZavlažovací pistole Fiskars mají ergonomický design s povrchem SoftGrip™, který dodává jistotu jakémukoli zavlažovacímu úkolu. Všechny naše zavlažovací pistole se snadno používají, mají různé typy stříkání, nabízejí plynule nastavitelný průtok vody. Jsou vybaveny technologií proti mrazu.

Jako ostatní Fiskars produkty zavlažování, pistole mají univerzální připojení, které je kompatibilní s výrobky pro zavlažování od jiných značek. 

OD KOHOUTKU PO ROSTLINU
bub6.jpg
Produkty Fiskars pro zavlažování nejsou jen jednotlivé díly, ale vycházejí z koncepce „Od kohoutku po rostlinu“. Všechny díly jsou vzájemně kompatibilní a doplňují se, navíc systém spojek a redukcí umožňuje hladce začlenit díly pro zavlažování, které již máte pořízeny od jiných výrobců. Produktovou řadu doplňují například zavlažovací časovače, průsakové hadice, zavlažovací tyče, rotační zavlažovače a další produkty celé široké řady zavlažování.

SHRNUTÍ UNIKÁTNÍCH VLASTNOSTÍ ZAVLAŽOVACÍCH NÁSTROJŮ FISKARS

 • Snadný výběr zavlažovacích nástrojů podle velikosti zavlažovaného pozemku.
  Zákazník nepotřebuje konzultaci s prodejcem:
  - Pokud zákazník nezná velikost zavlažované plochy, může použít jednoduché a intuitivní zjištění plochy zavlažovaného pozemku pomocí on-line aplikace a zařadit si pozemek do jedné za čtyř velikostních kategorií zavlažované plochy: S – do 150 m2, M – 150 až 300 m2, L – 300 až 500 m2, XL – nad 500 m2
  - Výběr vhodného zavlažovače, hadice a konektorů je podle velikostní kategorie. Na kartách výrobků je výrazně uvedená velikostní kategorie, pro níž je výrobek určený.
 • Zavlažovací bubny na hadice – Vše v jednom
  - Unikátní řešení, kdy je buben položený v horizontální poloze na trávníku a otáčí se o 360°. Hadice odvíjená z bubnu vás následuje, kamkoli jdete. Buben je stabilní a nemůže se převrátit.
  - Buben v sobě má integrovanou schránku s příslušenstvím pro zavlažování (zavlažovací tryska, spojka na vodovodní kohoutek, …). Lze jej ihned použít pro zavlažování – připojit na vodovodní kohoutek, nasadit trysku na hadici a začít zalévat. Po skončení práce se rychle uloží příslušenství do schránky, navine se hadice a buben se uloží, aniž by zabíral příliš místa.
  - Pěkný design, buben se nemusí na zahradě skrývat.
 • Oscilující zavlažovače šetřící vodu
  - Zavlažovač šetří až 20% spotřeby vody tím, že ve střední části sníží profil postřiku. Pod a v okolí zavlažovače je sníženo přelití a tím i tvorba louží.
 • Barevné kódování hadic a spojek
  - Hadice jsou označené barevnými pruhy podle průměrů – žlutá pro O 3/8“, modrá pro O 1/2“ a 5/8“, červená pro O 3/4“. Podle velikostí jsou stejně označené také rychlospojky na hadice. Spárování hadic a spojek je velmi jednoduché.
 • Modularita zavlažovacích nástrojů
  - Zavlažovací hlavy (multifunkční, 3funkční, nastavitelné) a zavlažovací držadla jsou vzájemně zaměnitelné u zavlažovacích pistolí a tyčí. To přináší mnoho variant pro uživatele.
 • Ergonomické provedení a design
  - Zavlažovací nástroje se snadno a intuitivně ovládají, mají prémiový vzhled, nemusí se na zahradě skrývat.
 • FiberComp
  FiberCompTM je registrovaná značka pro lehký a velmi pevný kompozit. Jedná se o plast vyztužený skelnými vlákny s malou hmotností, jehož pevnost se blíží pevnosti oceli. Je tvarově stálý, odolává povětrnostním vlivům a snáší nízké teploty pod bodem mrazu.
  - FiberCompM je prémiová řada zavlažovacích pistolí a rychlospojek, které mají vysokou pevnost a trvanlivost. Jsou 2x odolnější než běžné výrobky stejného druhu, snáší teplotu pod bodem mrazu a je na ně poskytovaná záruka 5 let.

Více najdete na https://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/zavlazovani

Reklama