5e56571d51835obrazek.png
Připravte si ranní šálek kakaa, šetrně rozmrazte maso z farmářského trhu, zvolna rozpusťte čokoládu, ugrilujte si klobásky, nahřejte talíře. Nebo připravte rovnou celý pokrm v kombinovaném dvoufázovém provozu mikrovln a grilu – třeba suflé, gratinované brambory nebo zapečenou rybu. S novými mikrovlnnými troubami to půjde úplně samo. K ruce bude mít i automatické programy. Například pro přípravu oblíbených pokrmů: třeba pizzy, brambor, zeleniny, těstovin. Ale také k pozvolnému rozpouštění másla či čokolády, nahřátí talířů nebo udržování teploty pokrmu. A když budete potřebovat odstranit nečistoty, nemusíte použít žádnou chemii. Stačí miska s vodou, funkce AquaClean – a je to!
blobid0.png

Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A4X

5e56575cee489obrazek.pngNová volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO20A4X s nerezovým čelním panelem s černými skleněnými dvířky bude slušet každé moderní kuchyni. Má objem 20 litrů, výkon mikrovln až 800 W a je vybavena grilem s výkonem 1000 W a kvalitním quartzovým topným tělesem pro opravdu rychlý ohřev potravin. Funkci mikrovln a grilu jde přitom kombinovat. Má pět úrovní ohřevu, 11 přednastavených programů i automatické rozmrazovací programy, díky kterým budou potraviny rozmrazené ve velmi krátkém čase a dokonale připravené pro další zpracování – program si sám zvolí optimální výkon podle hmotnosti vložené suroviny. O průběhu vaření informuje praktický digitální displej, na kterém lze sledovat čas a zvolený program. Díky intuitivnímu a velice snadnému ovládání SmartControl troubu zvládne obsluhovat opravdu každý. Zvukový signál jde vypnout, takže když nechcete, nebude rušit pípání. Stejně tak jde vypnout i displej. Funkce AquaClean se sama postará o perfektně čistý vnitřek trouby – stačí vložit misku s vodou, zapnout funkci a pak už jen vytřít mikrovlnnou troubu i otočný talíř do sucha. Součástí mikrovlnné trouby je otočný talíř s průměrem 27 cm a grilovací rošt. Cena je 3 190 Kč.

Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3B

5e56573e2d202obrazek.pngElegantní černá volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3B s objemem 20 litrů a výkonem mikrovln až 800 W má pět úrovní ohřevu a 11 přednastavených programů. Je vybavena i praktickým digitálním displejem, který vás informuje o průběhu vaření. Má jednoduché a srozumitelné ovládání SmartControl. Nabízí skvělé automatické rozmrazovací programy, díky kterým budou potraviny rozmrazené ve velmi krátkém čase – program si sám zvolí optimální výkon podle hmotnosti vložené suroviny. Zvukový signál jde vypnout, takže když nechcete, nebude rušit pípání. Stejně tak jde vypnout i displej. Díky funkci AquaClean se sama vyčistí – stačí vložit misku s vodou, zapnout funkci a pak už jen vytřít troubu i otočný talíř do sucha. Otočný talíř má průměr 27 cm. Cena je 2 590 Kč.

Více na GORENJE.CZ
5e565772a6f12obrazek.png

Reklama