Značka Whirlpool přináší svoji exkluzivní technologii 6. smysl – dosud typickou hlavně pro prémiové produkty – i do střední kategorie spotřebičů s vynikajícím poměrem kvality, provedení a ceny. Nové vestavné spotřebiče v designu ABSOLUTE kombinují elegantní, moderní vzhled a intuitivní ovládání s prvotřídním výkonem. Základem je široká nabídka horkovzdušných a mikrovlnných multifunkčních trub nejen v klasickém nerezovém provedení, ale i v atraktivních barevných variantách – černé, bílé a unikátní barvě Champagne. K nim se přidávají také nové indukční varné desky. Do “rodiny ABSOLUTE“ se brzy připojí i odsavače par.

Horkovzdušná trouba Whirlpool AKZ 6230 WH (bílá) v novém designu ABSOLUTE

Whirlpool Vlajková loď nové řady trub ABSOLUTE, model AKZ 6230 IX, NB, S, WH, je k dispozici v celkem čtyřech barevných provedeních a je připraven na barevnou kombinaci s vestavnou multifunkční mikrovlnnou troubou. Zároveň disponuje všemi užitečnými funkcemi a charakteristikami nové řady. S pomocí centrálního tlačítka lze volit jednu ze standardních nebo speciálních funkcí či přednastavených kategorií pokrmů technologie 6. smysl.

Vnitřní objem trouby je praktických 65 litrů, ke snazšímu čištění slouží katalytická zadní stěna. O komfortní zavírání dvířek se postará systém Soft Closing. Do standardního příslušenství patří 1 hluboký a 1 mělký smaltovaný plech, rošt a teleskopické výsuvy.

Běžná tržní cena trouby Whirlpool AKZ 6230 WH (bílá) je 12 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Multifunkční mikrovlnné trouba Whirlpool AMW 730 WH (bílá) v novém designu ABSOLUTE

Whirlpool Model AMW 730 SD, WH, NB je tím nejlepším společníkem pro jedno ze tří barevných provedení horkovzdušné trouby. Jejich spojením vytvoříte v domácnosti nepřehlédnutelný set v celoskleněném provedení bílé, černé nebo Champagne. Volit samozřejmě můžete také nestárnoucí nerezové provedení (AMW 730 IX) s povrchovou úpravou proti otiskům prstů. Trouby AMW 730 disponují vnitřním objemem 31 litrů a šířkou otočného talíře 32,5 cm, provedení interiéru je v nerezu, design dokresluje šedé sklo dvířek. Každodenní využití zajistí užitečné funkce v čele s 3D distribucí mikrovln, grilem, rozmrazováním nebo zapékání a pečení do křupava s pomocí funkce Crisp.

Rozměry trouby jsou 385 mm výška, 595 mm šířka a 460 mm hloubka. Do příslušenství patří  Crisp talíř, držák Crisp talíře a grilovací mřížka.

Běžná tržní cena multifunkční mikrovlnné trouby Whirlpool AMW 730 WH (bílá) je 12 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Indukční varná deska ACM 938 BA

Whirlpool Nová indukční varná deska v nadstandardní šíři 77 cm a s elegantní serigrafií nabízí 4 varné zóny, z nichž dvě tvoří flexi zónu. Díky možnosti Power Management lze tento model připojit i na 230 V.

Disponuje dotykovým ovládáním a možností nastavení výkonu plotýnky posunem prstu po stupnici. Díky technologii 6. smysl vydá deska po dosažení bodu varu akustický signál a automaticky sníží výkon. Deska má funkcí rozpouštění, pauzu, časovač, dětskou pojistku a kontrolku zbytkového tepla.

Běžná tržní cena sklokeramické indukční varné desky Whirlpool ACM 938 BA je 15 990 vč. DPH bez PHE.

Reklama