IXXO OBOJEK a PIPETY patří do rodiny veterinárních přípravků sdružených pod značkou PET HEALTH CARE. Ta aktuálně čítá bezmála 20 různých veterinárních produktů, které společně tvoří ucelenou řadu kvalitních přípravků pro všechny, kteří chtějí svým čtyřnohým miláčkům dopřát vše, co je třeba pro jejich zdraví a spokojený život.
dos.jpg

Přemýšlíme o mazlíčcích. Potom o produktech.
Při vývoji řady IXXO, stejně jako je tomu při tvorbě každého jednotlivého produktu pod křídly PET HEALTH CARE, dbáme na to, aby byly produkty vyráběny výhradně českými výrobci a dodržování velmi přísných nároků na kvalitu surovin, stejně jako přesnost výrobních procesů, bylo samozřejmostí.

Řada IXXO si dala za cíl nejen uspokojit požadavky náročných majitelů a chovatelů v oblasti péče o zdraví psů, ale vytvořit ucelenou a širokou škálu veterinárních přípravku pro všechny, kteří to se zdravím svého mazlíčka myslí skutečně vážně. V neposlední řadě jsme vedeni snahou vyhovět těm, kdo preferují v péči o psa přírodní látky a látky organismu psa vlastní. Tato zásada se stala společným jmenovatelem pro všechny produkty značky PET HEALTH, a to včetně IXXO.
pipe.jpg

IXXO. Na klíšťata jdeme repelentně a od lesa.
I přesto, že preferujeme přírodní látky, uvědomujeme si, že boj s klíšťaty a blechami, coby dokonalými predátory, se bez použití silnější chemie neobejde. S ohledem na bezpečnost zvířete, člověka i životní prostředí jsme zvolili oblíbený a prověřený repelent IR3535, který se vyznačuje velmi dobrým bezpečnostním profilem a zároveň silnými repelentními vlastnostmi. Tyto zbraně má v arsenálu v boji s klíšťaty a blechami i druhá použitá látka v řadě IXXO: geraniol.

Geraniol je obsažen v rostlině Voňatka citronová. Nejenže příjemně voní a působí repelentně, ale jeho „kouzlo“ spočívá rovněž ve schopnosti vázat vodu. To znamená, že díky tomuto posílenému repelentnímu účinku přípravek IXXO klíšťata či blechy odpudí, přičemž parazity současně dehydratuje či vysuší. Pokud by se tedy klíště či blecha zachytily, obvykle nebudou mít dostatek času na předání nebezpečné infekce psovi anebo kočce.

IXXO se vyznačuje moderním složením a zároveň působí dvojím účinkem, aniž bychom použili silné insekticidy, hormony a jejich kombinace.
60a3b943df069obrazek.png

Ucítíte vůni i jistotu
Pokud se rozhodnete pro IXXO produkty, ucítíte citronelovou vůni a budete mít jistotu, že nemyslíme jen na klíšťata a blechy. Myslíme zároveň i na Vašeho mazlíčka a životní prostředí.

Více inspirace najdete na stránkách https://pethealthcare.cz/nase-produkty/

*Biocidy. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Reklama