Pro výběr pračky nebo jiného spotřebiče jsou důležité nejen funkce, vhodná kapacita a co nejúspornější energetická třída, ale jistě také design a především kvalita, která předurčuje životnost. Značka Whirlpool právě přichází na trh s novou progresivní řadou předem plněných praček v prémiovém designu Carisma. Vysokou kvalitu potvrzuje desetiletá záruka na tichý indukční motor Silent Motion, který je zároveň jedním z nejtišších na trhu. Hlavním charakteristikám nových modelů vévodí inteligentní technologie 6. smysl Infinite Care zajišťující tu nejlepší péči o vaše prádlo.

Novinka: záruka 10 let na tichý motor Silent Motion

WhirpoolModely praček z nové řady disponují tichým indukčním motorem Silent Motion, jehož benefitem je vedle velmi nízké hlučnosti také znatelné snížení vibrací pračky a zvýšení účinnosti odstřeďování při stejných otáčkách. Na komponent motoru se nyní nově vztahuje záruka 10 let, kterou zákazník získává automaticky při koupi spotřebiče, a to bez jakéhokoliv příplatku či speciální registrace.

Unikátní certifikace praček Whirlpool – kvalita na prvním místě

Vynikající kvalitu nové řady praček potvrzuje i udělení prestižního certifikátu TÜV Rheinland®, a to na základě úspěšného absolvování testování s 2500 pracími cykly, což odpovídá cca 10 letům používání v běžné čtyřčlenné rodině. „Díky certifikaci TÜV a technickému provedení nového indukčního motoru, který zajišťuje tichý provoz a nabízí velmi vysokou kvalitu, dokážeme dát našim zákazníkům v základní ceně spotřebiče desetiletou záruku na motor,“ říká Ján Živný, marketingový ředitel společnosti Whirlpool CR a SR.

Whirpool

Inteligentní technologie 6. smysl a energetická třída A+++-20%

Nová řada praček zahrnuje varianty pro 10, 9, 8, ale i 7 kilo prádla. Jejím společným jmenovatelem je 6. smysl Infinite Care, který zaručuje tu nejlepší péči o všechny materiály. Inteligentní technologie 6. smysl dokáže pomocí speciálních senzorů rozpoznat množství náplně a automaticky dle toho upravit parametry cyklu praní, díky tomu není problém prát menší množství prádla v pračce s vyšší kapacitou. Cyklus je neustále sledován a upravován, čímž je zajištěna až 70% úspora energie, vody a času Nové modely se vyznačují i nízkou energetickou spotřebou, na kterou klade společnost Whirlpool velký důraz – většina modelů je zařazena v nejvyšší energetické třídě A+++-20%.

WhirpoolK vynikající ochraně prádla přispívá i extra šetrný patentovaný povrch bubnu. Výkon maximalizuje i jeho unikátní asymetrický pohyb Wave Motion Plus, který je přizpůsoben pro každý typ tkaniny. Speciální senzor zjišťuje množství náplně a upravuje podle toho rychlost otáčení bubnu a jeho rozběh.

Díky funkci Colours 15° a zmíněné technologii Wave Motion lze snížit teplotu praní na minimum, a to při zachování stejných výsledků praní jako při 40° C. Další z užitečných funkcí – Bio Stain 15° - umožňuje odstranit i velmi odolné skvrny jako je krev, tráva, bláto nebo káva při 15 °C. Jedná se o cyklus s delší fází máchání, který je velmi účinný při praní organických skvrn.

Design Carisma – příjemné linie z Itálie

WhirpoolHlavními prvky designové řady Carisma, která je vyráběna v jednom z nejkrásnějích italských měst – Neapoli, jsou jemné zaoblené a žensky elegantní linie. Ty jsou patrné nejen v celkovém tvaru spotřebičů, ale také v jeho dílčích částech jako jsou velká kulatá dvířka či prvky ovládacího panelu.

Pračka Whirlpool AWIC 8914 – nový člen vaší domácnosti

WhirpoolTento nový předem plněný model nabízí kapacitu příjemných 1-8 kg prádla a zároveň se s energetickou třídou A+++-20% řadí k těm nejúspornějším na trhu.  K výběru nabízí 14 speciálních programů, které zajistí ty nejlepší výsledky. Volba je vždy přehledně zobrazena na velkém LED displeji. Tato pračka s prvky designu Carisma disponuje inteligentní technologií 6. smysl Infinite Care, funkcí doporučeného dávkování, možností nastavení až 1400 otáček, pro uživatele je připraven také Ecomonitor zajišťující dokonalý přehled o spotřebě.

Tento model disponuje certifikací TÜV Rheinland® a tichým indukčním motorem Silent Motion s desetiletou zárukou.

Doporučená maloobchodní cena modelu Whirlpool AWIC 8914 je 16 990 Kč vč. DPH. 

Krásné a funkční spojení – pračka a sušička Whirlpool v nadčasovém designu Carisma

WhirpoolV případě, že vám uspořádání bytu nedovoluje mít spotřebiče vedle sebe, můžete zakoupit speciální mezikus mezi pračku a sušičku, který pomůže z těchto dvou spotřebičů naprosto bezpečně vytvořit jeden funkční, prostorově úsporný a designově sladěný komplaktní celek. Ten zároveň obsahuje výsuvnou desku o nosnosti až14 kg, která je ceněným pomocníkem při vkládání prádla do sušičky nebo při skládání usušeného oblečení.

Doporučená maloobchodní cena mezikusu mezi pračku a sušičku (AMC 934) je 1 502 Kč vč. DPH.

WhirpoolIdeálním společníkem pro pračku Whirlpool AWIC 8914 může být například sušička s tepelným čerpadlem Whirlpool AZA-HP 899 ve shodném designu Carisma, také s kapacitou 8 kg prádla
Whirpool a energetickou třídou A++, jejíž spotřebu uživateli zobrazí Ecomonitor. I tento spotřebič disponuje technologií 6. smysl, která dokáže přizpůsobit cyklus sušení tak, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků s nejnižší možnou spotřebou energie a dobou sušení. Benefitem jsou také širší dvířka pro snadnější ukládání prádla.

Vysokou kvalitu potvrzuje certifikát TÜV Rheinland®.

Doporučená maloobchodní cena modelu Whirlpool AZA-HP 899 je 24 690 Kč vč. DPH.

WhirpoolTIP OD ZUZANY BELOHORCOVÉ „Mám malou dcerku a pro její klidný spánek je pro mě důležitá co nejmenší hlučnost spotřebičů. Jak do naší americké domácnosti, tak do nového bytu v Praze jsme pořídili výrobky Whirlpool, se kterými máme dlouhodobě skvělé zkušenosti. Novou řadu praček Whirlpool s extra tichým motorem mohu vřele doporučit všem maminkám, které mohou s klidným svědomím prát i v noci,“ říká známá moderátorka.

Více informací o pračkách i dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na internetových stránkách www.whirlpool.cz.

Reklama