6320602b6b72bobrazek.jpg

Novinka Hisense WDQR1014EVAJMB, je ideální pro vícečlenné domácnosti, kde je třeba se poprat s velkým množstvím prádla a není místo na samostatnou pračku a sušičku. Spolehlivě totiž vypere 10 kg a usuší 6 kg prádla. A to je opravdu hodně. Postará se ale i o prošívané deky, závěsy, polštáře a jiné objemné textilie, které byste do běžné pračky nemohli umístit.
 
PureJet

632060483d95bobrazek.jpgPračko-sušička využívá systém PureJet s tryskami a silnými proudy vody - prací prostředek se proto rychle a beze zbytku ve vodní lázni rozpustí, pronikne rovnoměrně do vláken a zbaví je i silných nečistot. Silný proud vody se navíc postará i o dokonalé máchání a odstranění zbytků pracích prostředků, za což vám poděkuje pokožka vaše, i vašich blízkých.
 
Parní funkce Pure Steam

Parní technologie Pure Steam pomocí jemné páry odstraňuje pachy a současně vyrovnává vlákna, abyste neměli téměř žádnou práci s žehlením.
 
Zanechává tak oblečení příjemně svěží a bez záhybů. A nejen to, postará se i o nekompromisní čistotu. Dokáže totiž odstranit až 99,9 % škodlivých bakterií a patogenních mikroorganismů.

6320606c7ecafobrazek.jpg
 
Automatické dávkování detergentu

63206089a4928obrazek.jpgMožná, že si nejste jistí, jaké množství pracího prostředku je to správné. A ruku na srdce, málo kdo z nás používá odměrku. Velkokapacitní zásobník stačí naplnit a spotřebič si automaticky nadávkuje optimální množství tekutého pracího prostředku. Vejde se do něj tolik detergentu, které by vám vystačilo přibližně na 14 pracích cyklů. Takže jednou za čas zásobník naplníte a dlouho se nemusíte o nic starat. Možná se budete divit, kolik pracího prostředku ušetříte – většina z nás ho totiž dává mnohem ví, než je nutné. Ke škodě vlastní peněženky i pokožky.

 
Jedinečná struktura bubnu

Na čistotě prádla se bude vedle správně nadávkovaného pracího prostředku podílet také speciálně konstruovaný buben a jeho reliéfní vzorování připomínající něžné sněhové vločky. Tato speciální struktura bubnu totiž pomáhá prádlo zbavit i odolných nečistot, ale přitom je dostatečně šetrná k jemným textilním vláknům. Odolný buben s chromovaným povrchem je navíc navržen tak, aby mohl plnit svoji funkci dlouho a efektivně.
 
Funkce pro zapomenuté kusy oblečení

632060ad0fcb7obrazek.jpgStane se vám občas, že zapnete pračku a záhy si uvědomíte, že jste do ní zapomněli něco přihodit? Nepříjemnou situaci vám pomůže napravit tlačítko s funkcí Pause&Add. Do bubnu můžete přidat zapomenutá trička, ponožky i jakékoliv další oblečení, které najdete třeba pod postelemi v pokojích ratolestí, a to i během pracího cyklu.

Invertorový motor

Spolehlivý provoz nové pračky se sušičkou se opírá především o kvalitní invertorový motor se zárukou 10 let, který pracuje efektivně, tiše a bez vibrací. Je nejen mimořádně tichý a hospodárný, ale i odolný, takže se můžete spolehnout na to, že bude spotřebič sloužit opravdu dlouho.
 
Rychlé praní

632060c26b6b7obrazek.jpgMezi 15 programy najdete i speciální program na košile nebo extra rychlý program Quick Wash, který vypere 1 kg náplně už za pouhou čtvrthodinu. A také program pro automatické čištění, aby bylo vaše prádlo pokaždé voňavé a bez škodlivin, které se běžně v uzavřeném vlhkém prostoru spotřebiče mohou tvořit.
 
Elegantní spotřebič Hisense WDQR1014EVAJMB v moderním designu v černé barvě má standardní rozměry 595 x 845 x 610 (š x v x h v mm), 15 programů, rychlost odstřeďování až 1400 otáček/min. a spadá do energeticky extra úsporné třídy praní B (praní), resp. E (sušení). Ovládá se pohodlně přes velký dotykový panel nakloněný v ergonomickém úhlu 15 °, abyste se nemuseli při zadávání programů a funkcí sklánět. Často používané programy navíc můžete uložit jako oblíbené.

63206140cf5c0obrazek.jpg
Novinka přichází do prodeje právě teď za doporučenou cenu 17 990 Kč.

www.hisense.cz, global.hisense.com 

Dáváme technologiím smysl.
63206138b8348obrazek.jpg