Sluníčko všichni milujeme a na dovolené se ho nemůžeme nabažit. Vyhledáváme destinace, kde je jistota, že bude hezky. Zatažená obloha a déšť dokáže zkazit náladu a omezit aktivity, na které se na dovolené těšíme. Slunečné dny znamenají dokonalou dovolenou. Ideálně na pláži nebo u bazénu.

Abychom byli bez obav, musíme svou pokožku dostatečně chránit. Ideální je nejprve se zaměřit na její hydrataci a zároveň s tím pokožku chránit kvalitními přípravky s ochrannými faktory. Některé přípravky jsou obohaceny antioxidanty, které pomáhají v boji proti negativním dopadům znečištění způsobeným UV zářením.

Jaké jsou naše tipy?

Zajistěte pleti hydrataci, aby se v horkých dnech zbytečně nevysušovala a nebyla tak náchylná k podráždění.  Nezapomínejte více než kdy jindy pít dostatečné množství vody. Během léta je dobré vyprahlou pokožku hydratovat i zevnitř. Na pokožku můžete nanést výživné tělové máslo či hutný krém s obsahem hydratačních složek, abyste předešli suché a šupinaté pokožce a posílili ji před potenciálním poškozením vlivem UV záření.

Dejte si pozor v horkých dnech na časové období, kdy je slunce nejsilnější (mezi jedenáctou a třetí hodinou odpoledne). Naším tipem je například Jemný sprej Idéal Soleil, který obsahuje nejen ochranný faktor SPF 50, ale je zároveň obohacen také antioxidanty, které pomáhají v boji proti negativním dopadům znečištění způsobeným UV zářením.

Jestliže se sluníte, sportujete v přírodě, koupete se u moře nebo v bazénu, vždy mějte svou pokožku pod kontrolou. Nezapomínejte na místa s jemnější pokožkou (dekolt, obličej, krk, uši), která jsou náchylná ke spálení. Je dobré mít přípravky pro ochranu pokožky před sluncem neustále u sebe a podle potřeby obnovovat jejich použití. Zjistěte si, zda vaše přípravky jsou voděodolné.

Pokud si chcete užít léto bez obav ze spálení od slunce a bez podráždění, vyberte si takové přípravky, které jsou ideální ochranou před sluncem, vyvinutou dermatology a přizpůsobenou každému životnímu stylu.

Řada přípravků Capital Soleil je návratem k vlastní podstatě bezpečného chování na slunci.

Naše chování na slunci sehrává důležitou roli v ochraně před slunečním zářením. Laboratoře Vichy přichází s inovací v oblasti sluneční ochrany a přináší přípravky adaptované pro různorodé podmínky u moře a u bazénu – Řadu Beach Protect. Formule přípravků je navržena pro déletrvající zábavu na slunci se širokospektrálními filtračními systémy pro zvýšenou ochranu. To vše s maximálně možným respektem vůči životnímu prostředí.
Všechny přípravky jsou testovány pod dermatologickou kontrolou, formule jsou hypoalergenní a zaručují optimální toleranci i pro citlivou pokožku.

BEACH PROTECT - Vlna ochrany pro vaši pokožku

Základní formule ochrany před sluncem nestačí

Laboratoře Vichy přichází s novou technologií ochrany před sluncem, aby byla pokožka na pláži chráněna před extrémními podmínkami.

Nová řada Beach Protect je formulována s exkluzivním širokospektrálním filtračním systémem a technologií Wet Skin, který zabezpečuje hebký, suchý a nemastný finiš bez bílých stop.
Produkty jsou obohaceny o Mineralizující termální vodu Vichy, která stimuluje přirozenou obranyschopnost pokožky proti UV záření a expozomu, zatímco kyselina hyaluronová napomáhá k udržení hydratace v pokožce.

Jaké přípravky vám chceme doporučit?

CAPITAL SOLEIL


Opalovací mléko ve velkém balení s velmi vysokým stupněm ochrany pro citlivou pokožku. Pro muže a ženy se světlou pokožkou, kteří hledají přípravek ochrany před sluncem.

IDÉAL SOLEIL

Inovativní, vysoce kvalitní dvoufázový sprej, který chrání pokožku a pomáhá jí dodat přirozené a zdravé opálení. Obsahuje unikátní kombinaci filtrů proti UVA/UVB záření a k tomu je obohacen o Beta Caroten pro přirozeně opálenou pokožku. Svěží, nemastná „voda“ na ochranu před UV zářením.

Více informací najdete ZDE

 

Reklama