S blížícím se jarem je dobré tělu dodat novou energii. Důležitý je dostatek odpočinku, dodržování pitného režimu a především konzumace kvalitních a vyvážených jídel. Jednou z potravin, kterou je možné bez obav zařadit do jarního jídelníčku, je Gervais Original - čerstvý krémový sýr, vyrobený z tvarohu podle tradiční francouzské receptury. Donedávna byl tento sýr nabízen ve třech variantách - přírodní, S pažitkou, S paprikou a rajčetem. Nyní si mohou příznivci čerstvých sýrů pochutnat na nové příchuti Gervais Original S česnekem a bylinkami. Kombinací smetanového čerstvého sýra s jemně pikantní chutí česneku a aromatickou vůní francouzských bylinek vznikla pochoutka, kterou si můžete vychutnat, kdykoliv dostanete chuť na něco chutného, ale zároveň zdravého.

Gervais Original S česnekem a bylinkami

gervaisGervais Original je čerstvý sýr z tvarohu, zjemněný smetanou, která mu dodává lahodnou chuť a lehkou krémovou konzistenci. Gervais Original je výborným každodenním společníkem. Hodí se, když si chcete dopřát zdravou a chutnou svačinku nebo se potřebujete ve spěchu něčím posilnit. Nyní se tato řada čerstvých sýrů rozšířila o novou příchuť Gervais Original S česnekem a bylinkami s jemně pikantní chutí česneku a aromatickou vůní francouzských bylinek (bazalka, tymián, rozmarýn, pažitka a petržel).

Maloobchodní doporučená cena: 14,90 Kč (balení 80 g)

Česneku se nevyhýbejte

Česnek je nejen nezbytnou součástí mnoha jídel, jimž propůjčuje svoji charakteristickou chuť, ale má také unikátní postavení mezi přírodními léčivy. Obsahuje téměř 400 léčivých, lidskému organizmu prospěšných složek, např. vitaminy (A, B, C), minerály a stopové prvky (selen, vápník, jód). Působí protizánětlivé, antibakteriálně, zvyšuje obranyschopnost organizmu a podporuje trávení. Je pomocníkem v boji s astmatickými potížemi, vysokým tlakem a cholesterolem.

Bylinky

Bylinky dodávají svým aroma jídlům chuť, vůni a ozdobí je. Ochucování pokrmů bylinkami je typickým znakem francouzské kuchyně. Bylinky obsahují éterické oleje, které jsou dobré pro naše zdraví.


gervaisGervais je značka lahodných čerstvých sýrů. Sýry Gervais mají vysoký podíl tvarohu, jsou tedy zdravé, snadno stravitelné a obsahují méně tuku a kalorií. Díky přidané smetaně mají sýry Gervais lahodnou chuť a krémovou konzistenci. Sýry Gervais lze všestranně použít ve studené i teplé kuchyni, např. při přípravě salátů, předkrmů, omáček i dezertů. Značka Gervais v současné době nabízí dvě produktové řady: Gervais Original - čerstvé sýry lahodné krémové chuti v charakteristické kulaté krabičce a Gervais Natur - čerstvé sýry s tradiční tvarohovou chutí zjemněnou kapkou smetany.

Reklama