Značky Geladrink patří již přes dvacet let k synonymu kvalitní kloubní výživy. Mnohaletý výzkum nositele ceny UNESCO, prof. MUDr. Milana Adama, DrSc. a řady dalších vědců v oblasti kolagenních peptidů vedl mj. k vytvoření potravinového doplňku Geladrink Forte, zaměřeného na hloubkovou výživu kloubů. Ten nyní přichází s novou lákavou příchutí hrušky.

Výzkumy ukázaly, že skutečně kvalitní kloubní výživa musí obsahovat kolagen, a to ve formě kolagenních peptidů, které jsou vstřebatelné a dostávají se do chrupavkových či kostních buněk. Obsah kolagenní bílkoviny v kloubní výživě je důležitým kritériem, neboť právě ona je výživou kostí i kloubů a přispívá k udržování jejich normální funkcí.  Obsah kolagenu by přitom měl odpovídat denní dávce 3000 až 10000 mg.

Geladrink

Dále je vhodné, aby kloubní výživa obsahovala další důležité látky, jako jsou vitamíny, minerály nebo bylinné extrakty. Obsahy těchto látek by přitom měly být významné, blížící se 100 % doporučené denní dávky, mnohdy i více. Řada přípravků na trhu sice dle etikety obsahuje všechno možné, ale často v zanedbatelném množství.

Geladrink Forte jako jediná kloubní výživa v sobě spojuje blahodárné účinky nejobsažnější unikátní kombinace, tj. kolagenní peptidy GELITA® 3300 až 8000 mg, glukosaminsulfát 1500 mg, chondroitinsulfát 800 mg, MSM 600 mg a 100 mg blahodárné byliny Boswellia Serrata. Navíc obsahuje silné antioxidanty vitamín E, selen, mangan a měď v organické formě, které přispívají k udržení normálního stavu pojivových tkání a 125 % denní dávky vitamínu C, který přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Doporučená cena Geladrinku Forte s příchutí hruška je 674,-Kč (balení 420g dávka na 30 dní). Mimo to si můžete vybrat i z příchutí jahoda, pomeranč, ananas, černý rybíz nebo višeň.

Více informací najdete na stránkách www.orling.cz

Reklama