Časy, kdy jsme k mytí rukou používali pouze klasická tuhá mýdla, už jsou naštěstí dávno pryč. Většina z nás dává přednost tekuté variantě, která má řadu výhod. Používání tekutých mýdel je lepší z hlediska hygieny, protože se v nich nehromadí bakterie a také se velice jednoduše a pohodlně dávkují. Schwarzkopf
& Henkel nyní přichází s čerstvou novinkou a představuje pěnová mýdla Fa, která můžete vyzkoušet ve variantách Fa Silky – Soft a Fa Aloe Vera Sensitive. Vaše ruce bude při mytí neuvěřitelně hýčkat lehká a jemná pěna, která je zanechá hebké a nevysušené.

Hýčkejte své ruce s pěnovými mýdly od Fa!
Nová pěnová mýdla Fa jsou velice jemná a zvláčňující. Efektivně myjí ruce a zanechávají je krásně čisté a hebké, bez pocitu vysušení a podráždění, protože mají neutrální pH. Tyto vlastnosti ocení zejména lidé se suchou a citlivou pokožkou. Výborné účinky pěnových mýdel Fa byly ověřeny dermatologickými testy, které potvrdily výbornou snášenlivost s pokožkou.

Pěnová mýdla Fa jsou v současné době k dostání ve variantách Fa Silky – Soft a Fa Aloe Vera Sensitive.

Užijte si lehkou a jemnou pěnu a pocit hebkosti s pěnovým mýdlem Fa Silky – Soft. Díky unikátní receptuře obohacené o zvlhčující složky a hedvábné proteiny umyje vaše ruce jemně a zanechá pokožku vláčnou a nevysušenou.

Rostlina Aloe Vera je známá svými blahodárnými účinky pro ošetření kůže. Pěnové mýdlo Fa Aloe Vera Sensitive obsahuje výtažky z této rostliny a díky jedinečné receptuře umyje vaše ruce jemně a nevysuší vaši pokožku.

Ať už si vyberete jakoukoliv variantu nových pěnových mýdel Fa, zjistíte, že jsou nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Zakoupit si je můžete v obchodní síti od července letošního roku. Maloobchodní doporučená cena je 69,90 Kč.

 

Více o kosmetice Fa najdete na www.svezest-fa.cz