Poprvé použitý v Ajurvédské medicíně přibližně před 4000 lety, olej ze semene Moringa pochází ze stromu Moringa, který je také znám jako „zázračný strom“ díky své široké různorodosti využití. Oleje si vysoce cenili starověké římské, řecké a egyptské civilizace kvůli využití v ochraně pleti a výrobě parfému, tento olej byl natolik dobrý, že vytvořili svůj vlastní výrobek uhlazující pleť. Olej ze semene Moringa obsahuje vyšší úrovně kyseliny olejové,
mastnou kyselinu, která napomáhá ozdravení hydratační vrstvy pleti a také chrání proti vysušování a udržuje pleť jemnou a hladkou.

V BODYSHOP jsme nemohli zahodit příležitost využit magické výhody oleje ze semena Moringa, takže jsme spojili jeho unikátní sílu ve vzrušující novou koupelovou a tělovou řadu Moringa, smyslově čisticí, expandující a hydratující sytém pro normální a suchou pleť. Olej, který jsme použili, je čistý olej z Moringa, rukama sklizený ze stromů Moringa a ručně připraven pro lisování za studena farmáři a jejich rodinami.

Naše delikátně vonící nová koupelová a tělová řada Moringa obsahuje šest koupelových a tělových produktů prospívajících ze smyslných, květinových výtažků na základě květin ze stromu Moringa a z příjemné směsi hydratujícího a ochranného složení pod ochrannou značkou „Společenství“. Výběrem výrobků obsahujících složení pod ochrannou známkou „Společenství“ zákazníci budou přispívat ke světovému programu, který podporuje existenci opomíjených komunit.


Nová koupelová a tělová řada Moringa:

Luxusní tělový krém Moringa zajistí super hladkou, delikátně vonící pleť a intenzivní hydrataci, která trvá až 24 hodin. Tajemství jeho vynikající úpravy tkví v oleji ze semene Moringa s kyselinou olejovou a v bohaté směsici hydratačního složení pod ochrannou známkou Společenství včetně kakaového másla vyrobeného z kakaových bobů z Ghany, bambuckého tuku z Ghany, oleje z brazilského ořechu z Brazílie, sezamového oleje z Nikaraguy a organického medu ze Zambie. Společně odborně změkčují, vyhlazují, hydratují a chrání pleť.Jemný tělový peeling Moringa je peeling, který nejen odstraňuje odumřelé kožní buňky, ale také posilňuje pokožku a masíruje ji, čímž podporuje cirkulaci, přičemž zanechává pokožku jemnou, hladkou a připravenou k absorpci hydratace. Vynikající peeling v sobě kloubí to nejlepší z oleje ze semene Moringa s kyselinou olejovou (také známa jako omega 9 mastná kyselina, základní složení olivového oleje), z organického medu ze Zambie, brazilského ořechu a sezamového oleje, skořápky z kokosu a vlašského ořechu, mleté rýže pro opravdu skvělé čištění.
Pokud preferujete jemnější pleťovou hydrataci, ale s maximem přínosů, pak zkuste tělové mléko Moringa. Tato jemná, snadno absorbovatelná hydratace ihned hydratuje pleť, přičemž ji ponechává jemně parfémovanou s hydratačními přínosy. Hydratace a ochrana přichází ve formě oleje ze semene Moringy s kyselinou olejovou, tak jako palmojádrového organického oleje z Brazílie a sezamového oleje z Nikaraguy.

Naše nová koupelová a tělová řada Moringa se nejlépe používá jako součást pravidelných parfémových vrstev. Abyste dostali co nejvíce z její nádherné, jemné vůně, zkuste také naše parfémované čisticí produkty jako pěnu do koupele Moringa. Naplňte vaši vanu luxusní pěnou, která čistí, zjemňuje a delikátně parfémuje pokožku díky oleji ze semene Moringa s kyselinou olejovou a organickým medem.

Pokud máte rádi oživující sílu sprchy, pak sprchový gel Moringa je delikátně parfémovaný, čistící gel bez přídavku mýdla, který nechá vaši pleť čistou, svěží a příjemně parfémovanou. Je plný delikátního organického medu pod ochrannou známkou Společenství ze Zambie a extraktu Moringa, který čistí a pečuje o pokožku.


Mýdlo Moringa
je vynikající krémové mýdlo, které ponechává pokožku s pocitem čistoty, svěží a jemně parfémovanou se skvělou květinovou vůní. Základní složení zahrnuje olej ze semene Moringa a sójový olej pod ochrannou známkou Společenství, kterou jsou oba bohaté na nezbytné mastné kyseliny, které pomáhají obnovit hydrataci pleti.Pro opravdu smyslový zážitek zkuste naši báječnou novou koupelovou a tělovou řadu Moringa a nechte pracovat tento zázrak na vaší pokožce.

O BODYSHOP
The Body Shop International má více než 2 200 obchodů v 55 trzích po celém světě. Jako světový obchodník s toaletními potřebami a kosmetikou jsme zavázáni k ochraně životního prostředí a respektování lidských práv; rozvíjíme obchodní vztahy v potřebných společenstvích; jsme proti testování na zvířatech v kosmetickém průmyslu; podporujeme vzdělávání, uvědomění a občanskou angažovanost mezi zaměstnanci a zákazníky. Všechny produkty
a řady BODYSHOP jsou vhodné pro vegetariány, to znamená, že neobsahují produkty získané zabitím zvířat. Vybrané řady jsou vhodné pro vegany, protože navíc neobsahují zvířecí deriváty jako včelí vosk, med a lanolín.

INFORMACE O SLOŽENÍ:

Kakaové boby z Ghany:
VLASTNOSTI:
Kakaové máslo je dobrá všestranná přísada péče o pleť. Je to výborný hydratační přípravek, který taje při tělní teplotě a ponechává jemnou a hedvábnou pokožku. Máslo je skvělé pro suchou pokožku a pomáhá udržovat ji pružnou v průběhu těhotenství.
OBSAŽENO V:
Tělový krém Moringa
INFORMACE O VÝROBCI:
Kuapa Kokoo Ltd, Ghana.

Kuapa Kokoo znamená „dobří farmáři kakaa“. Odměna ze vzájemně výhodného obchodu směřuje do svěřeneckého fondu, aby pomohla financovat projekty, které zlepšují kvalitu farmářského života a jejich komunit.

Sezamový olej
VLASTNOSTI:
Sezamový olej má podobné vlastnosti jako olivový olej, je absorbován do kůže a ponechává ji jemnou a hebkou.
OBSAŽENO V:
Tělový krém Moringa
Tělový peeling Moringa
Tělové mléko Moringa
INFORMACE O VÝROBCI:
Juan Francisco Paz Silva Co-operative (JFPSC), Nikaragua

Sezamový olej je vyvážen z družstva do odlehlé oblasti Nikaraguy. Náš obchod s tímto družstvem poskytuje zásadní příjem pro zemědělce z regionu Achuapa na západě země. Sezam je hlavní tržní plodinou regionu. Vynecháním zprostředkovatele zemědělci obchodující se sezamem mohou prodat jejich setbu družstvu za vzájemně výhodnou cenu. Toto jim pomáhá zlepšit jejich životní standard a posílat své děti do školy. Tak jako poskytování příjmu pro základní potřeby, pomáhá zesílit smysl solidarity a komunity v oblasti.

Bambucký tuk z Ghany
VLASTNOSTI:
Tento bohatý zvláčňující prostředek má úžasné ochranné vlastnosti. Skvělý pleťový kondicionér zlehka zjemňuje pleť a ponechává ji příjemný vzhled.
OBSAŽENO V:
Tělový krém Moringa
INFORMACE O VÝROBCI:
Tungteiya Shea Butter Association, Ghana.

Pro toto sdružení skupiny deseti žen je toto primárním zdrojem příjmu v tomto regionu. Obchod uchoval tradiční živobytí a zlepšil jejich sociální postavení. Členka Tungteiya Shea Butter Association řekla: „Nyní, když můžeme vydělávat samy peníze, muži s námi mluví s respektem. Doma nebylo žádné štěstí, ale nyní je harmonie mezi námi a našimi manžely a dětmi.“

Palmojádrový olej z Brazílie
VLASTNOSTI:
Velmi stabilní hydratační prostředek s neobvyklým sametovým pocitem je překvapivě málo znám ve světě kosmetiky.
OBSAŽENO V:
Tělové mléko Moringa
INFORMACE O VÝROBCI:
Babassu oil, Coppalj, Brazílie

Družstvo výrobců je složeno z více než 100 členů ve 12 komunitách v severovýchodní Brazílii. Ženy hrají důležitou roli v obchodě jak ve vedení kampaně pro půdní práva, tak ve sběru a rozbíjení palmojádrových ořechů. Dora, rozbíječka ořechů, řekla: „Dříve jsme museli akceptovat nevýhodnou cenu za naši plodinu. To, že jsme začali dostávat vzájemně výhodnou cenu, nám položilo jídlo na stůl, vlastní oblečení a náš životní standard se úplně změnil.“

Brazilský ořechový olej
VLASTNOSTI:
Mnohostranný olej, který je jak bohatý pleťový hydratační přípravek, tak excelentní vlasový kondicionér, doplňuje přírodní oleje.
OBSAŽENO V:
Tělový krém Moringa
INFORMACE O VÝROBCI:
Amazon Coop, Brazílie

Brazilské ořechy jsou sbírány značnou vzdálenost od místa, kde zemědělci bydlí. Dodávání brazilského ořechového oleje nabízí komunitám environmentálně udržitelnou alternativu těžby dřeva a těžby všeobecně v Amazonské oblasti a dovoluje jim vydělávat peníze z aktivit, které se hodí k jejich tradičnímu způsobu života.

Med ze Zambie
VLASTNOSTI:
Jeden z nejstarších kosmetických materiálů zjemňuje, uhlazuje, tiší a hydratuje pleť.
OBSAŽENO V:
Tělový krém Moringa
Tělový peeling Moringa
Sprchový gel Moringa
Pěna do koupele Moringa
INFORMACE O VÝROBCI:
North Western Bee Proucts – Zambia

Produkován ve vzdálených tropických lesích severozápadní Zambie za použití tradičních včelařských metod zajišťujících uchování lesa a způsobu života včelařů. Včelař Ruth Kasoka říká: „Naučil jsem se, že musíte být podnikaví, abyste zabezpečili rodinu. Kromě sklízení medu peču koláčky a jídlo, které tady prodávám. Moje rodina a já společně pracujeme tvrdě, abychom se podpořili navzájem.“

Reklama