S příchodem prvních letních dnů přichází i MIRACLE s odlehčenou, jemnou a svěží vůní. MIRACLE SUMMER připomíná ranní rosu a svěžest letního svítání.

Srdce tvoří růže a litchi v závoji okvětních lístků frézie, jasmínu a magnólie, které lehce dýchá a vibruje se svěžími tóny růžového grapefruitu, bergamotu a zázvoru. Vůně čistá a svěží, diskrétní ale dlouhotrvající s jemně svůdnou stopou ambry.

Jitro na zemi

 


Každá vteřina je zázrakem, který umí navodit jen sama žena

Blíží se úsvit a obnažuje stromy. Hvězda se pomalu sklání nad obzorem. Růžová barva se zmocňuje věcí a jakoby zpomaleně vybuchne v pomíjivém chvostu komety. A ona ví, že teď nastal ten okamžik. Připravuje se na zázrak. Ještě jednu, dvě vteřiny. Paprsek se lomí v kovových odlescích. Vzduchem se šíří záchvěvy vůně frézií. Rosa padá v podobě korálků čínské švestky. Kořeněná vůně vytryskne ze země jako ohňostroj. Teď! Rozhrne závoj, který skrývá krásu světa. Obličej otočí ke světlu. Zaplavuje ji štěstí z pocitu, že žije. Narodit se, zrodit se v nekonečném propletenci. Skleněný monolit spojuje zemi a nebe a vrhá se ke slunci. Zvedá ruku ke světlu. Smyslný pohárek, aby zahnala žízeň po energii. Svět se jí nabízí tak, jako se ona nabízí světu. Každý okamžik je zázrakem, který umí navodit jen ona sama.

 

Světlo květinou

Uchopit pocit svěží vlhkosti, kapky rosy zachycené na listech a okvětních lístcích...

Sledovat, jak stoupá ranní opar, odhalovat nejneočekávanější závan vůně květin a sežehnout chtivě růžovou barvou ještě uzavřenou kůru koření...

Nechat světlo stoupat, až vůni rozsvítí a kůži dá pocítit poselství ryzího štěstí.

Světlo... velmi krásná žena obrácená k obzoru, jejíž pohled v sobě nese příslib úsvitu rodícího se dne... Budoucnost!

 

Nadčasový a moderní tvar flakonu

Štíhlý monolit opracovaný věkem, hranol, lámající a rozkrývající světlo, zázrak se vynoří z průsvitné lahvičky. Název Miracle Summer z čistého stříbra sedí neznatelně na skle – slova a forma tvoří jedno tělo. Zdá se, že přímo volá po vaší ruce. Jak nečekaná samozřejmost, jak nečekaný tvar... Vznosný flakon, hrany okouzlují svou přesností, jsou jemné, ale ohraničené. Uzávěr s kovovým odleskem dodává celku zklidňující tón... Je zachována rovnováha s křehkým sklem, jímž prosvítá ranní růžový úsvit. Světlo katalyzuje emoce a probouzí smysly před rozhodujícím setkáním...

 

Vzdušná, lehká, jemná, oslnivá a svěží.
Vůně pro horké letní dny – MIRACLE SUMMER. 

Limitovaná edice.

 

Doporučená cena:        990,- Kč / 1290,- Sk

Balení: 100 ml