Pokud přemýšlíte nad tím, že vaše vizáž potřebuje změnu, pak se pojďte inspirovat novou kolekcí účesů Salonu Joshua!!!

 

Salon Joshua, který sídlí v Praze, je znám tím, že umí vytvořit bezva „odvazové“ účesy, ale také tím, že se stejnou citlivostí vykouzlí svým zákazníkům účes, který jim padne jako ulitý a dá se zařadit do kategorie „normálních“ účesů. Jak sami v Salonu Joshua říkají, jejich zákazníci jsou z velmi širokého spektra – od starším dam, které potřebují vypadat elegantně a  potřebují střízlivější účes, přes ženy, které chtějí změnu a neváhají se lehce „odvázat“ a vyzkoušet různé typy účesů a barvy až po důležitou mládež, co nutně potřebuje copánky, dready či rasty. A to všechno zvládnou kadeřníci z Joshua.

 

Zeptali jsme se jich, co je charakteristické pro novou kolekci účesů, a přinášíme vám dokumentující fotografie, které vás jistě zaujmou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žena-in: Co je charakteristické pro novou kolekci účesů?

Salon Joshua: FLEXIBILITA A KREATIVITA SALONU JOSHUA, SCHOPNOST KADEŘNÍKŮ VYTVOŘIT OD KLASICKÉHO ÚČESU PO NENOSITELNOU EXTRAVAGANCI, KTERÁ LEHCE ZASAHUJE AŽ DO DIVADELNÍ TVORBY.

 

ZPRACOVÁNÍ FOTOGRAFIE - ZDE JSME SE SNAŽILI O VYVÁŽENOU FOTOGRAFII. SLADĚNÍ UČESU, LÍČENÍ A DEKORACÍ BYL0 VYTVOŘEN0 TÝMEM SALONU JOSHUA, KDE KAŽDÝ KADEŘNÍK VYTVÁŘEL CELÝ KONCEPT FOTOGRAFIE.

 

Žena-in: Jaké barvy jsou letos IN?

Salon Joshua: PRO LETOŠNÍ ROK JSOU V KURZU JAK TEPLÉ ODSTÍNY OD SVĚTLÉ BLOND AŽ PO TMAVĚ ČERVENÉ, PŘIPOMÍNAJÍCÍ ZÁPAD SLUNCE V LATINSKÉ AMERICE, ALE I STUDENÉ POPELAVÉ AŽ MATOVÉ ODSTÍNY JSOU STÁLE ŽÁDANÉ.

 

KAŽDÁ ZÁKAZNICE JE TYPOVĚ JINÁ A NÁŠ KADEŘNICKÝ TÝM PROTO DÁVÁ DŮRAZ NA INDIVIDUALITU KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA A SNAŽÍ SE "UŠÍT STŘIH, BARVU I FINÁLNÍ STYLING NA MÍRU“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme za zodpovězení otázek. Více informací o Salonu Joshua najdete na stránkách www.joshua.cz

 

Fotografie modelek s účesy nové kolekce!

Reklama