Pak by vaší pozornosti neměly uniknout peněženky z kolekce No Dots, která obohatila jedinečné doplňky značky VUCH. Na jaké peněženky se můžete těšit tentokrát? Prozradíme vám, že se s barvami nešetřilo a že peněženkám z této kolekce není praktičnost ani zdaleka cizí.

nodots.jpg

Proč peněženky VUCH?

Že jste ještě kouzlu peněženek VUCH nepodlehla? Možná je právě teď ten pravý čas. A v čem že jsou výjimečné? Každá z nich má své jméno i příběh. A každá z nich je jiná. Na své si tak přijdou milovnice malých i velkých peněženek, elegantních černých i pestrobarevných peněženek s puntíčky. A pokud přemýšlíte o peněžence VUCH jako o dárku, jistě vás potěší, že každá z peněženek dorazí zabalená do krásného dárkového balení.

Peněženky No Dots v celé své kráse

Pokud přemýšlíte nad názvem kolekce No Dots, který v překladu znamená bez puntíčků, přiblížíme vám jej. Již dříve značka VUCH představila peněženky Dots Collection a Black Dots Collection, které byly výjimečné právě svými barevnými puntíčky. Dočkaly se velkého úspěchu, a tak netrvalo dlouho a vznikla kolekce No Dots, která zůstala u praktičnosti a vysoké kvality a dala před puntíčky přednost spojení výrazných barev.

K létu barvy patří

Léto a barvy? Nerozlučná dvojka. Není proto divu, že kolekce peněženek No Dots, která spatřila světlo světa právě v létě, vyniká svými barvami. Vzhledem k tomu, že peněženka zastává také úlohu módního doplňku, který dokáže vyšperkovat každý outfit, je její vzhled velmi důležitý. Značka VUCH o tom ví své, proto do kolekce zahrnula barvy, které v létě 2018 letí.

Hezké na pohled, praktické uvnitř

Dokonalá peněženka vzniká tehdy, když propojuje krásný vzhled a praktičnost. A právě toto spojení peněženkám
No Dots rozhodně nechybí. Nabízí celou řadu praktických přihrádek a kapsiček, do nichž snadno ukryjete všechny své poklady.
 

Reklama