Jako vášnivý sběratel a absolvent Parsons School of Design v New Yorku, Zadigův zakladatel Thierry Gillier nachází svoji vizi v současném umění. Ať už je to v kancelářích značky v Paříži, v butikách nebo u něho doma, jeho jedinečná práce dává duši jeho kolekcím a inspirují Cecilii Bönström k objevování nových vztahů.
5a81603fe11d3obrazek.png
 
5a816051893e1obrazek.pngByl pozván k spolupráci na kolekci podzim / zima 17/18. New York založeno na neobyčejném tetování od umělkyně Virginie Elwood, která vytvořila novou kolekci k módní vůni k oslavě 20. výročí značky. Umělecké setkání mezi klasickým americkým vesmírem a francouzským světem vůní. 426 Union Avenue, Brooklyn, NY. Od roku 2001 tato platinová blondýnka realizuje všechny formy své práce ve svém salonu Saved Tattoo: linoryty, sochy, malování na porcelán a seznam pokračuje k tetování na tělo. Ležérní elegance.
 
5a816061a29dbobrazek.pngCecilia Bonström patřila hned mezi první její fanoušky. Od jejich intuitivních spojení a společné inspirace vzniklo téma “Circus & Pirate” pro veškerou módu od šatů, bot a triček k džínům, “bomber” bundám, kombinézám a šálám.  Stala se fanouškem módního stylu “Easy Wear”, přináší ji energii a pařížský pocit sebejistoty. Vždycky hledá stejnou nadčasovou jednoduchost v příbězích a říká: “Virginie Elwood nachází svoji vizi v podobě “alter ego” v uměleckých kolekcích Zadiga. V Paříži, objevuje inspiraci rock ‚n‘ roll.”
 
Jeden rok po spuštění, stejné vůně s úplně novým vzhledem. Virginie přináší zábavný úhel pohledu ke dvěma jedinečným příběhům přes reliéfní vzory na vnější straně flakonu a balení. Černá a bílá se symboly Zadiga. This is Her: sluneční směs květin, lodě a mořské panny. This is Him: hvězdná noc s kontrastní růžovou a lebkami.
 
Pouze jedno krédo: “VYJÁDŘI SE” Svoboda, jako umělecké balení Zadiga.
 
Od nečekaného setkání mezi dvěma tvůrci, kteří přicházejí s exkluzivní kolekcí.
 
To je “Tattoo”!  To je Zadig! Současné umění, přístupné všem, v parfumériích Douglas od února 2018.

Reklama