Nová kolekce nádobí, lustrů a bytových doplňků z perleti je od dnešního dne k dostání v Le Patio Lifestyle na Národní třídě 22, stejně jako v Dušní ulici 8. Na obou prodejnách je možné vybírat z množství různých velikostí, tvarů i barev.

Lastury CAPIZ, ze kterých je nová kolekce vyrobená, se sbírají v pobřežních vodách Filipín a výrobky z nich se hodí k dekorativním účelům stejně jako ke každodennímu používání. Mušle jsou pevné, průhledné a rovné, což umožňuje jejich využití pro řemeslnou výrobu lustrů, lamp či závěsů. Tradičně se z nich ale vyrábí i nádobí, které se pak povrchově upravuje přírodní pryskyřicí.

Le Patio Lifestyle

Kolekce nádobí

Základem nové kolekce jsou kompletní soupravy talířů v přírodní perleťově bílé barvě, která se pohybuje v cenové hladině od dezertního talířku za 150 Kč až po 650 Kč za servírovací talíř. Tuto soupravu je možné oživit miskami různých tvarů a velikostí, které jsou k dostání ve veselých pastelových barvách inspirovaných letošní letní módou (pistáciová, starorůžová, cyklámen, tyrkysová, sytě žlutá) a jejich cena se pohybuje od 100 Kč do 300 Kč. Mísy, misky, talíře atd. je možné využívat ke každodennímu stolování a lze je kombinovat i s tradičními materiály jako je keramika, porcelán a sklo.

Le Patio Lifestyle

 

Lustry

Le Patio Lifestyle

Na nákup lampy nebo lustru většinou dochází ve chvíli, kdy se vybavení nové nebo redesign již obývané místnosti blíží do cílové rovinky. V případě lustru z perleti může být ale motivací „jenom“ touha ho mít, aktuální nabídka Le Patia je toho důkazem.

Každý kus v sobě snoubí čistý moderní design nerezové oceli (linie vycházejí ze svítidel 60. let od Wernera Pantona) s přírodní perletí, která naplní prostor měkkým filtrovaným světlem. Striktně modernímu interiéru lustry zejména v bílé variantě dodají poezii, interiér s tradičním nebo koloniálním nábytkem elegantně odlehčí. Kromě světla dodají tyto lustry prostoru, ve kterém jsou nainstalovány, i příjemný zvuk. Při každém otevření okna nebo zapálení svíčky pod nimi se jejich perleťové závěsy lehounce rozezvoní.

 

Kromě lustrů se závěsy je k dispozici i varianta ve formě lotosového květu, kterou Le Patio nabízí ve třech velikostech a několika barevných tónech. Ceny všech těchto svítidel se pohybují od 7.900 Kč do 12.500 Kč.

Bytové doplňky

Le Patio Lifestyle

K doladění interiéru (nejen toho, kterému vévodí perleťový lustr) nabízí Le Patio ze stejné perleti svícny ve formě lotosových květů, závěsy nebo prostírání. Oživit těmito doplňky prostor, který vám už zevšedněl, nebo vybrat z této kolekce dárek je opravdu snadné.

Le Patio Lifestyle

Reklama