orenje rozšiřuje sortiment oblíbených designových řad o nepřehlédnutelnou novinku – kolekci kuchyňských spotřebičů Gorenje Infinity. Po úspěšné premiéře na světovém veletrhu IFA v Berlíně je nyní dostupná také na českém trhu. Trouby, varné desky, odsavače par, mikrovlnné trouby Gorenje Infinity jsou navrženy v moderním minimalistickém designu v lesklém černém nebo decentním slonovinovém provedení. Ústředními body okouzlujícího vzhledu kolekce jsou propracované vintage detaily, ovládací knoflíky, rukojeti a skleněná dvířka. Gorenje Infinity je výborným řešením pro ty, kteří hledají kombinaci funkčnosti a nadčasové klasiky v technologicky vyspělých kuchyňských spotřebičích.

Gorenje

TROUBY

Tvar inspirovaný tradičními kamny, HomeMade design, umožňuje horkému vzduchu volně cirkulovat. Výsledkem je optimálně upečené jídlo: uvnitř šťavnaté a zvenku křupavé. Klasický tvar časovače s hodinovými ručičkami potěší příznivce retra. Analogový displej zobrazuje aktuální čas, slouží jako kuchyňský budík a umožňuje nastavit začátek nebo konec pečení. Zvukový signál vás nakonec upozorní na to, že je vše hotovo a je čas jít hodovat! Díky teleskopickým pojezdům máte kdykoliv perfektní přehled o průběhu pečení, manipulace s plechy je bezpečná a snadná, stejně jako jejich čištění. Trouby Infinity vynikají pozoruhodně hladkým, jednoduchým a tichým zavíráním dvířek. Jemný dotyk stačí na to, aby se dvířka elegantně automaticky zavřely.

VARNÉ DESKY

S mnoha moderními funkcemi a vlastnostmi jsou indukční nebo plynové varné desky Infinity vaší cestou ke skutečnému mistrovství v kuchyni.  Indukční desky umožňují o 25 % zvýšit indukční energii (funkce rychlého ohřevu PowerBoost) a uvařit jídlo pro nedočkavé strávníky ještě rychleji! A nenadělají přitom žádný hluk, protože moderní topný systém je během rychlého ohřívání super tichý. Díky perfektně hladkému povrchu je čištění varné desky hračkou. Plynové varné desky Infinity mají litinové mřížky, které nejen skvěle vypadají, ale jsou i mimořádně stabilní, pevné a extrémně odolné. Praktický hořák Wok přináší vysoký výkon pro snadné vaření asijských jídel i vaření ve velkých hrncích. Okouzlete hosty exotickou kuchyní, aniž byste se museli příliš namáhat!  

Gorenje

ODSAVAČE PAR

Jemná linie ovládacích prvků umožňuje odsavači splynout s ostatními spotřebiči kolekce, zatímco optimální a tichý provoz z něj dělá nenahraditelného pomocníka. Ventilace AdaptTech automaticky reguluje intenzitu odsávání podle aktuální koncentrace nečistot, par, výparů a plynů ve vzduchu. Moderní parametrický systém odsávání vzduchu pracuje nejen přes centrální část, ale po celém obvodu odsavače. Výsledkem je menší spotřeba energie a menší hluk při účinnějším odsávání. Funkce PowerBoost poskytuje výkonné a rychlé odsávání v případě nadměrného množství páry. Vestavěné vysoce efektivní LED osvětlení v odsavači poskytuje vynikající viditelnost do každého z hrnců či pánví a navíc vytváří v kuchyni útulnou atmosféru.

MIKROVLNNÉ TROUBY

GorenjeNesčetné množství funkcí a přednastavení vám pomůže jednoduše uvařit zdravé a výživné jídlo – vše se ovládá jediným „Infinity knoflíkem“. Přednastavené programy se postarají o to, aby maso, brambory, zelenina, popcorn, ryby nebo třeba těstoviny byly pokaždé neodolatelné. Nechybí programy na ohřívání, vaření a rozmrazování. K dispozici je také gril, který v kombinaci s mikrovlnnou troubou umožňuje velmi rychlé pečení nebo opékání do křupava, což je praktické zejména při přípravě pizzy nebo menších kousků masa. Mikrovlnné trouby Infinity lze nastavit na čas ohřevu až do 95 minut.

SPORÁKY

Kombinace vysoce účinné varné desky a moderních vlastností trouby, s působivým vnitřním designem HomeMade, inspirovaným tradičními kamny na dřevo, je zárukou skvělého výsledku, kdykoliv se rozhodnete vařit či péct. Na výběr jsou plynové sporáky nebo sporáky s vysoce kvalitní sklokeramickou varnou deskou. Trouby ve sporácích Infinity vynikají pozoruhodně snadným a tichým zavíráním dvířek GentleClose. Elektronický časovač s digitálním displejem umožňuje pohodlnou kontrolu a přehled o procesu vaření. Stačí se dotknout displeje pro nastavení doby pečení, a když je jídlo hotové, trouba vás upozorní akustickým signálem. Pak už stačí jen pokrm naservírovat a sklízet uznání za vaše kuchařské umění.

Více informací na www.gorenje.cz

Reklama