Nejnovější kolekce slunečních brýlí belgické značky Komono - Medina je inspirována ruchem africké Marakéše a vdechla klasickým modelům Komono Madison, Devon a Bennet výraznější styl. Originálním prvkem kolekce Medina je tenké stříbrné lemování skel a lesklá povrchová úprava. V souladu s filozofií značky Komono tato jemná hra se zdobnými prvky rafinovaně zdůrazňuje čistý minimalismus původních tvarů.

Sluneční brýle Komono mají polykarbonátová skla se zvýšenou odolností proti poškrábání a ochranou UV 400. Pohodlně se nosí, jsou lehké, materiály jsou velmi příjemné na dotek.

komono

Ke všem brýlím Komono dostane zákazník kožený obal s vyraženým logem a čisticím hadříkem jako bonus.

Více informací: www.komono.com

komono

komono

O značce Komono

Belgická značka Komono se od roku 2009 věnuje tvorbě kvalitních, progresivních a nadčasových hodinek, slunečních brýlí a nově i brýlových obrub za dostupné ceny. Značka Komono slaví úspěch po celém světě a patří mezi nejrychleji rostoucí nové značky módních doplňků. Komono v sobě efektně mísí retro prvky s futurismem, klasiku s moderními trendy, design s uměním. Jak napovídá samotný název (komono - japonsky „malé věci“), design doplňků Komono spojuje vize zachytit v minimalistické formě čistou esenci kultury, současně se Komono hrdě hlásí k belgické tradici precizní řemeslné práce s použitím nejkvalitnějších moderních materiálů.

Reklama