5f882344c79c3obrazek.png
Řada fusaků Little Angel Exclusive tisk Mazlík Outlast® nově nabízí tři pestré varianty - fusaky zaplavené růžovými květinami s podšívkou ve starorůžovém odstínu, fusaky poseté zelenými lístky na modrém podkladu a asi nejdecentnější černošedé vzory kombinované se světle šedou barvou. Vrchní vrstvu fusaku tvoří 100% polyester se zátěrem, který zabrání vsáknutí tekutiny do fusaku, vnitřní materiál je hebký wellsoft (mikroplyš). I když na takový mráz s malým dítětem určitě nepůjdete, výrobce udává hřejivost fusaků Little Angel až do - 10°C.

5f88238dab268obrazek.png


Ve fusacích kolekce Little Angel Exclusive tisk Mazlík Outlast® se uvelebí děti od narození až do tří let, protože je lze prodloužit i rozšířit (zkrácená/zúžená verze: 90 x 45 cm; prodloužená/rozšířená verze: 100 x 50 cm). Fusaky lze použít nejen do kočárku, ale také do autosedačky, protože mají otvory pro pětibodové zapínání. Na zadní straně je protiskluzová podložka, aby fusak v kočárku nesklouzával. Stabilní tepelné prostředí vytváří zmíněný termoregulační materiál Outlast® -  speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu, který umí vyrovnávat teplotu těla, protože absorbuje, uchovává a zpětně vydává teplo, čímž vytváří optimální tepelnou pohodu. Jakmile pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. V případě chladu se zachová opačně, opět pro udržení tepelné pohody. Fusak se tak běžně používá od října do dubna, aniž by se v něm miminko přehřívalo či mu byla zima.
5f8823aa8aee8obrazek.png
Nové barvy fusaků z kolekce Little Angel Exclusive tisk Mazlík Outlast®: růžové kytky/starorůžová, černošedá/světle šedá a zelené lístky/modrá. Ve stejném designu jsou vyráběny rukavice Little Angel  tisk Mazlík, které jsou dostatečně velké i pro tatínky. Pomocí druků je lze upevnit na kočárky s klasickou rukojetí i golfové hole.
Orientační prodejní cena – fusak Little Angel Exclusive tisk Mazlík Outlast®: 2.730 Kč        
Orientační prodejní cena – rukavice Little Angel tisk Mazlík: 670 Kč

5f8822ec92710obrazek.png

Dvojitá deka Little Angel Mazlík Outlast® je hebká z obou stran. Celoročně, doma i venku, v kočárku i v postýlce, tam všude se mohou do heboučké dvojité deky Little Angel Mazlík Outlast® zachumlat děti (a třeba posléze i dospělí). Jednu stranu tvoří hebký wellsoft, druhou jemňoučký fleece. I deka (70 cm x 100 cm) v sobě skrývá vrstvu termoregulačního materiálu Outlast®, který vyrovnává teplotu, takže dítě udržuje v tepelné pohodě. Punc jedinečnosti dece dodává našité logo firmy, které kromě toho, že ji zdobí, má i praktický význam - jeho střed ve tvaru hvězdy slouží jako reflexní prvek.


5f8823158b07cobrazek.png
Orientační prodejní cena dvojité deky Little Angel Mazlík Outlast® je 900 Kč

Více na BABYPOINT.CZ
5f8823c69ab55obrazek.png

Testováno ve vesmíru
Distributorem fusaků české značky Little Angel, kterou vyrábí český výrobce DITA v. d. i. (výrobní družstvo invalidů), je společnost Babypoint s.r.o. DITA je jediným výrobcem v ČR, který dostal licenci na používání termoregulačního materiálu Outlast® na dětské oblečení a textil. Technologie Outlast® ™, byla vyvinuta vesmírnou agenturou NASA pro skafandry amerických astronautů a získala pečeť Certified Space Technology. Unikátnost dětských fusaků Little Angel je chráněna evropským průmyslovým vzorem a tím je DITA v. d. i. jediným výrobcem takovýchto fusaků v rámci všech států Evropského společenství.

Reklama