Nová kniha receptů od Dr.Oetkera s názvem Pečení s fantazií navazuje na velmi úspěšnou řadu kuchařek. Tentokrát v ní najdete nejen inspirativní recepty, ale také nápady, triky a tipy, jak originálně nazdobit moučník, který by měl nejen báječně chutnat, ale i krásně vypadat. Kniha je plná originálních nápadů na pečení a zdobení, které zaujmou dospělé i děti, ty si rády hrají a určitě vám se zdobením pomůžou.

Kniha je určena všem, kteří rádi pečou a zdobí svoje domácí moučníky. Díky detailním návodům a postupovým obrázkům se do pečení a zdobení mohou pustit i ti méně zkušení. I když se může recept na první pohled zdát složitý, s touto knížkou zvládne udělat krásný a nápaditý moučník opravdu každý.

V knize najdete i praktické rady, jak správně pracovat s fondánem a marcipánem, jak jimi potáhnout celý dort nebo jak si z nich vytvořit 3D figurky. Jsou tu také zajímavé nápady, jak zdobit kakaem a polevami.
5c4ed9340b9f5obrazek.pngCo se bude zaručeně líbit vašim ratolestem? Klukům třeba čokoládové domino nebo pirátský poklad. A malé slečny si můžou samy vyrobit čokoládové laky na nehty nebo fondánovou kabelku.

Recepty uvedené v knížce byly vyzkoušeny s výrobky Dr.Oetker, ale můžete je připravit i s přísadami jiných výrobců.

A co vám na závěr vzkazují autoři knížky?

Nejdůležitější ingrediencí při pečení je láska, protože kdo peče s láskou, tomu se vše určitě povede!

Kde knížku koupíte? Exkluzivně v eshopu Dr.Oetker na: www.eshop.oetker.czCena je 169 Kč + poštovné.

Vybrat si tady můžete i některou z dalších kuchařek z edice Pečeme s láskou, které vyšly v minulých letech.
5c4ed91064bd6obrazek.png

Kniha může být také krásným tipem na dárek pro každého, kdo rád peče.

Reklama