V edici Psychologie pro každého nakladatelství Grada vychází druhé, upravené vydání knihy Proč se mnou nemluvíš?! Napsal ji PhDr. Tomáš Novák.

Kniha Proč se mnou nemluvíš?! může poradit například v těchto oblastech:

  • Jak žít s citově uzavřeným partnerem
  • Chování schizoidní osobnosti
  • Komunikační strategie

Jak si najít cestu k partnerovi, který téměř nedává najevo své city, chová se odtažitě, komunikuje minimálně, žije svými zájmy a nebere příliš ohledu na rodinu? Pokud se ptáte stejně a těžce hledáte řešení tohoto zapeklitého vztahového příkladu, pak je tato kniha určena právě vám. Poskytuje totiž rady, jak žít s tzv. schizoidním, citově uzavřeným partnerem. Autor se věnuje jak odbornému výkladu o schizoidní osobnosti, tak příkladům z praxe a praktickým doporučením. Publikace je psána především s ohledem na ženy-partnerky, ale může sloužit také mužům jako pomůcka k sebereflexi nebo jako poučení o schizoidních ženách. Příručku čerpající z autorovy bohaté poradenské praxe by měli znát také soudci, advokáti, lékaři, psychologové a sociální pracovníci.

Informace o autorovi:

PhDr. Tomáš Novák, nar. 1946, se psychologickému poradenství věnuje od roku 1968. Pracuje v Manželské a rodinné poradně v Brně. Je autorem řady odborných i populárních publikací.

psych

Reklama