Nike představuje novou kolekci Nike Running, která bude slušet všem běžkyním – zarytým závodnicím, které se snaží o nový osobní rekord i sportovkyním, které chtějí vypadat skvěle při ranním či večerním běhu.

NikeBěžkyně, které chtějí na jaře vyrazit za dalšími kilometry, musí být připravené na různé druhy počasí. Chtějí mít na sobě vybavení, které je zbytečně netíží a neomezuje v pohybu, ale zároveň potřebují zůstat v teple. Obojí jim umožní nová technologie Nike Sphere, která jim poskytne tepelný komfort, ale zároveň je nebude zbytečně tížit. Inovativní material s 3D strukturou vytváří prostor mezi tělem a ochrannou vrstvou a tím umožňuje dobré udržování tělesného tepla. Použitý materiál zároveň zajišťuje dobré odvětrávání, prodyšnost a cirkulaci vzduchu.

Nová kolekce Nike Running pro jaro 2013 přichází s lichotivými siluetami a výraznými barvami, ve kterých budou běžkyně vypadat skvěle. Nové produkty pro letošní jaro jsou nejen funkční, ale také ženské a stylové.

Sportovkyně si mohou vybrat ze tří různých siluet:

NIKE SPHERE BOMBER JACKET

Stylová běžecká bunda, která je k dostání v několika barevných kombinacích, ochrání běžkyni před silným větrem i před jarními přeháňkami. Je vyrobena z materiálů Nike Sphere a Dri-FIT, které pomáhají udržet optimální teplotu. Navíc je vybavená manžetami na rukávech, do kterých je možné schovat dlaně pro větší pocit tepla.

Nike

NIKE SPHERE HALF ZIP

Běžecká mikina Nike Sphere s krátkým zipem pro lepší odvětrávání, opět zajistí běžkyním výbornou prodyšnost a udržení potřebného tepla. Je příjemná na dotek a zároveň také výborně vypadá. Rukávy jsou opět vybavené speciálními manžetami pro uschování prokřehlých dlaní. Běžecká mikina má speciálně upravenou část u krku tak, aby umožnila běžkyni regulaci teploty a navíc dodává mikině zajímavý vzhled.

NIKE SPHERE HOODY

Běžecká bunda, která ochrání běžkyně před nepříznivým počasím, se vyznačuje vysokou prodyšností a příjemným materiálem, který udržuje optimální teplotu. Bunda má ženskou siluetu, která dokonale opisuje dámské křivky, a kromě funkce přináší svojí nositelce také potřebnou dávku stylu.

www.nikeinc.com

Reklama