Nenechte si ujít nejnovější inscenaci režiséra Braňa Holička, autora úspěšných ypsilonkovských inscenací „V sedmém pádu“, „Tmavomodrý svět“ či „Meeting Point“. Uvidíte v ní i speciálního hosta, nositele prestižní ceny „Ceny Anděl 2009“, Tomáše Kluse.

Není večírek jako večírek. Některé večírky mají dán přesný deadline…

Chcete nahoru? A co všechno jste ochotni pro to udělat? Přijmete pozvání na životní večírek?

Firma vás potřebuje. Korporace vám jde po krku. Musíte být vždycky o kr(o)k napřed.

Někdo chce jen pracovat, někdo chce moc a někdo si chce moc hrát. Hrát si s mocí. Hra o jednom večeru, v jehož průběhu se neznámí lidé sejdou na neznámém místě. Všichni tak trochu prahnou po kariéře a uznání. Všichni se chtějí bavit. A všichni jsou normální.

Nebo ne?

Nová autorská inscenace Studia Ypsilon, která metodou „teamplayer“ progresivně analyzuje život up-sidepotential young managementu, a tak vůbec.

režie: Braňo Holiček / výprava: Maxim Velčovský / hudba: Tomáš Klus a Jiří Kučerovský / hrají: Tomáš Klus j. h., Renata Rychlá, Barbora Vyskočilová, Andrej Polák j. h., Petr Hojer j. h., Daniel Šváb a Jakub Slach

Premiéry

21. a 23. ledna v 19.30 hod. ve Studiu Ypsilon

nejbližší reprízy: 28. ledna, 15. února a 20. února v 19.30 hod.

  Rozhovor s Tomášem Klusem

Tomáši, v nové inscenaci DEADLINE hraješ postavu Ariela, tak trochu šílence, člověka vyvolávajícího v ostatních naprosto protichůdné pocity i stanoviska. Je Ti ta postava blízká? Nebo se považuješ za exaktně myslícího člověka?
Kdybych byl býval byl exaktně myslící člověk, byl bych se pak býval motal kolem divadla? ☺ S Arielem jsme si blízko skrzevá fyzickou podobnost.

A přesto – existuje na divadle nějaká věc, která Tě (neustále) připravuje o rozum?
Braňo Holiček.

Široké veřejnosti jsi znám jako zpěvák. Podařilo se Ti do inscenace „propašovat“ i nějaké vlastní písně?
Podařilo, ale nikomu ani muk.

I rok 2010 má za sebou svůj deadline... Co bys popřál našim divákům do roku 2011? A co bys (třeba zcela sobecky!) popřál sobě?
Divákům, by měli na co se dívat, čemu se divit, sobě pak, by na Deadline chodili jako diví.

Reklama