Problémy jsou od toho, aby se řešily! Značka Gliss Kur z portfolia Schwarzkopf & Henkel nabízí přípravky, které jsou zaměřeny na řešení problémů s poškozením vlasů. Nyní mohou přípravky Gliss Kur bojovat s novou, ještě účinnější recepturou: S prvním systémem péče o vlasy, který regeneruje přímo uvnitř poškozených vlasových buněk. Nová receptura Cell Repair Systém proniká hluboko do struktury vlasových buněk a obnovuje vlasy zevnitř – výsledkem jsou posílené vlasy, které jsou o 200 % zářivější a o 95 % odolnější.

Jádro vlasu (tzv. kortex) tvoří zvláštní podlouhlé buňky, které zajišťují jeho stabilitu. Když se vlas poškodí, ať již v důsledku česání, fénování, barvení nebo vystavení intenzivnímu slunečnímu záření, jemné buňky kortexu rychle ztrácejí svou hmotu, takže výsledkem jsou lámavé vlasy s roztřepenými konečky.

Gliss Kur s technologií Cell Repair Systém se od ostatních regeneračních přípravků liší tím, že obsahuje protein keratin identický s bílkovinou obsaženou ve vlasech. Jelikož se tato složka přirozeně vyskytuje uvnitř vlasových buněk, dokáže Cell Repair Systém proniknout hluboko do struktury vlasu a přesně a cíleně opravit poškození. Nedochází proto k nadměrnému působení péče a zbytečnému zatížení vlasu.

Složení Gliss Kur Cell Repair regeneruje vlasy uvnitř vlasových buněk a přesně vyplňuje chybějící hmotu ve struktuře vlasu. Inovační receptura nejenže posiluje strukturu vlasových buněk, ale dodává vlasu i novou pružnost a odolnost vůči vnějším vlivům, jako je teplo, chemické látky nebo sluneční záření, které mohou vlas poškodit.

Gliss Kur Cell Repair pečuje o vlas nejen v hloubce jeho struktury, ale i na povrchu. Obsahuje totiž také kladně nabité molekuly, které dokážou vyhledat poškození povrchu vlasu. A protože jsou poškozené části povrchu vlasu nabité záporně, kladné molekuly jeho povrch neutralizují. Výsledkem jsou důkladně uhlazené vlasy na povrchu, které tak snadno odrážejí světlo, takže září zdravým leskem a výborně se rozčesávají.

Gliss Kur Cell Repair vstupuje do našich obchodů ve všech přípravcích značky Gliss Kur, v šamponech, balzámech i regeneračních přípravcích, od září 2008.

Řada Gliss Kur dále přináší šest zcela nových výrobků pro exkluzivní regeneraci vlasů:

1.       NOVINKA: Gliss Kur Aktivní noční sprej

Ø     Tento jedinečný sprej obsahuje aktivní složky, které během spánku pronikají hluboko do struktury vlasu, kde obnovují a regenerují i ty nejpoškozenější části. Sprej aplikujte před spaním, neoplachujte jej. A až ráno vyjde slunce, vaše vlasy budou mít díky hluboce vyživující kúře zdravý vzhled a nádherný lesk! K dostání za doporučenou cenu 109 Kč.

2.       NOVINKY: 2minutové masky Gliss Kur

Ø     Pro všechny uspěchané nabízí 2minutová maska prvotřídní regeneraci vlasů s velmi krátkou dobou působení. Díky účinnému složení umí nový přípravek opravit strukturální poškození a vlas rozzářit. Maska přichází ve dvou variantách:

·         Gold Shine Blond: mimořádně účinné složení pro přirozené i zesvětlené blond vlasy, kterým dodává fascinující zlatavý lesk.

·         Shimmer Brown: mimořádně účinné složení s výtažkem vzácného jantaru pro zářivě a jasně lesklé hnědé vlasy.

Obě minutové masky můžete zakoupit za doporučenou cenu 99 Kč.

 

3.       NOVINKA: Okamžitá regenerační maska Liquid Silk Gloss

Ø     Intenzivní jako kúra a rychlá jako balzám – to je okamžitá regenerační maska, přinášející poškozeným vlasům hedvábnou hebkost a neuvěřitelný lesk.

V obchodech již ve 3 dalších variantách za doporučenou cenu 99 Kč.

 

4.       NOVINKA: Krémová maska pro lesk Liquid Silk Gloss

Ø       Krémová maska s tekutými výtažky z hedvábí a zvýrazňovačem lesku vlasy hloubkově regeneruje až ve vlasových buňkách, zároveň uhlazuje povrch vlasu, takže vlasy jsou nádherně zářivé a odolné proti lámání.

K dostání za doporučenou cenu 125 Kč.

5.       NOVINKA: Regenerační kúra Oil Nutritive

Ø     Obnovující složení obsahující arganový a bambucký olej regeneruje delší vlasy po celé jejich délce a chrání konečky proti třepení.

Ø     V obchodech již v dalších 2 variantách za doporučenou cenu 99 Kč.

Jedinečná receptura Cell Repair Systém je od září 2008 součástí všech výrobkových řad značky Gliss Kur:

Ø     Gliss Kur Total Repair 19 – vysoce účinná obnovující receptura s devatenácti aktivními složkami, minerály a vitaminy, pro suché a poškozené vlasy.

Ø     Gliss Kur Liquid Silk Gloss – obsahuje  tekuté částečky hedvábí, které dodají lámavým vlasům bez lesku vlastnosti pravého hedvábí: hedvábný lesk, pružnost a hebkost na dotyk.

Ø     Gliss Kur Color Protect 30 – řada s UV filtrem a recepturou pro ochranu barvy speciálně určená pro barvené a tónované vlasy. Pro intenzivní lesk barvy a pro zachování až 90 % barvy i po třiceti umytích* (*hodnoceno po třiceti simulovaných aplikacích u červeného a přirozeného odstínu barvy).

Ø     Gliss Kur Oil Nutritive – Exkluzivní řada s arganovým a bambuckým olejem chrání konečky vlasů proti třepení a dodává dlouhým vlasům nádherný lesk, novou sílu a odolnost od kořínků po konečky. Zajistí až o 85 % méně roztřepených konečků!

Ø     Gliss Kur Nutri-Protect – Nejnovější řada značky Gliss Kur. Speciální vyživující složení s olejem z divokých růží a proteiny chrání suché a namáhané vlasy proti škodlivým vnějším vlivům, jako je sluneční záření, a dodává jim zdravý lesk.

Ø     Gliss Kur Asia Beauty – Se vzácnými ingrediencemi z daleké Asie, extraktem z lotosového květu a sójovými proteiny uhlazuje povrch vlasu a dodává nepoddajným vlasům vyžadujícím náročnou péči okouzlující hebkost a zářivý lesk.

Ø     Gliss Kur Gold Shine Blond – Inovované složení řady pro přirozené i zesvětlené blond vlasy, obsahující zlatavé pigmenty nabízí náročným blond vlasům vše, co potřebují - důkladnou obnovu, ochranu s UV filtrem a vitamínem E, exkluzivní novou parfemaci a fascinující lesk pravého zlata. 

Ø     Gliss Kur Shimmer Brown – Nové složení s výtažkem ze vzácného jantaru splňuje specifické potřeby přirozených i barvených hnědých vlasů. Regeneruje vlasy do hloubky a uhlazuje jejich povrch, takže hnědé vlasy mohou konečně sytě zazářit. Pro lesklé a jiskřivé hnědé vlasy s nádherným jasem!

Již mnoho let nabízí Gliss Kur inovační výrobky vlasové kosmetiky i pro ty nejnáročnější. Tato značka nabízí různé druhy šamponů, balzámů a regeneračních přípravků pro obnovu a lesk všech typů vlasů. A jejich nová účinná receptura Cell Repair Systém dnes přináší novou hloubku péče o vlasy – až do buňky vlasu. Pro nádherné a zdravě vypadající vlasy uvnitř i na povrchu!