Jeho technologie i design byly zaslouženě oceněny iF Design Award 2018. Ve srovnání s vítězem testu 2017, vysavačem UltraOne ZUOGREEN+, navíc přináší až o 30 % energeticky vyšší účinek.
5acf65c03d087obrazek.jpg
 
PURED9 s vámi drží krok

Unikátní technologie UltraSilencer™ vysavači PURED9 zajišťuje zcela minimální úroveň zvuku a pozoruhodně tichý provoz. Aerodynamický, hladký vnitřní profil hubice se systémem FlowMotion™ Silent snižuje hlučnost a zaručuje perfektní úklid. Díky optimální izolaci filtru a speciální konstrukci motoru i hubice tak mění nepříjemný hlasitý zvuk v uklidňující zvukovou kulisu.
 
5acf65f1d3a02obrazek.jpgPříslušenství AeroPro™ 3v1 usnadňuje vysávání těžko dostupných míst, jako jsou rohy, schody a prostory mezi jednotlivými kusy nábytku. Digitální uživatelské rozhraní umožňuje snadno upravovat výkon. Funkce AUTO jej však umí i automaticky regulovat podle různých typů podlah. Systém byl navržen tak, aby výměna jednotlivých hubic byla rychlá a nenáročná. Neexistuje tak žádný povrch ani textura, se kterou by si vysavač PURED9 neporadil.
 
„Jelikož je úklid domácností každodenní součástí života většiny lidí, snažili jsme se vytvořit spotřebič, který vyčistí všechny podlahy v domácnosti, aniž by se uživatel nadměrně namáhal,“ říká René Kubaník ze společnosti Electrolux a dodává: „Díky funkci AUTO, která automaticky přizpůsobuje úroveň výkonu typu podlahy a speciálně navrženým zadním kolečkům XL EasyRoll s kuličkovými ložisky, je úklid ještě snadnější.“

Technologie FlowMotion™ s předním osvětlením zajišťuje, že pohyb bude opravdu hladký a plynulý. Díky přednímu osvětlení navíc uvidíte nečistoty i v tom nejtmavším koutě.
 
Kolečka Easy-Roll s kuličkovými ložisky představují způsob, jak se pohybovat během vysávání v dokonalé harmonii bez nepříjemných nárazů do okolního nábytku. Svoboda pohybu je podpořena dvanáctimetrovým akčním rádiem. Spotřebič tak není potřeba příliš často přepojovat do jiné zásuvky. Aby bylo ovládání vysavače ještě jednodušší, je PURED9 vybaven chytrým ovládáním přímo na rukojeti.
 
Vysavač PURED9 doporučuje i Britská alergologická nadace. Účinný filtr Allergy Plus™ totiž zachytí 99,95 % i těch nejmenších částic, prachu, roztočů a dalších alergenů (pouze u PURED9 modelu PD91-ALRG2).
 
Více na www.electrolux.cz a www.facebook.com/electroluxceskarepublika/