Přesně rok od uvedení trendové stylingové řady pro mladé Lybar NEW LOOK uvádí značka Lybar na trh další, již třetí stylingovou řadu Lybar VITAIL HAIR. Novinky VITAL HAIR doplní nabídku klasické i trendové řady Lybar o novou generaci stylingu – tvarování a hloubkovou péči v jediném kroku. Sofistikovaný přístup k péči o vlasy umocňuje i nápaditý, dynamický design a moderní, mladistvá ovocná parfemace Coctail. Nová kolekce Lybar VITAL HAIR zahrnuje 4 stylingové produkty – lak na vlasy, pěnové tužidlo, gel a vlasovou kúru – všechny se zcela novou recepturou a s VITALIZER komplexem pro skutečnou vitalitu vlasů a přirozený vzhled účesu.

 

Důraz na přirozený vzhled, kondici a zdraví se přesouvá i do oblasti vlasové kosmetiky. Podle průzkumu * více než 80 % žen preferuje styling pro přirozený vzhled účesu. Přirozený, vitální vzhled vlasů je spojen s celou škálou dalších pojmů jako je hydratace, elasticita, lesk, hebkost, přirozený pohyb vlasů upravených do účesu nebo příjemný pocit při dotyku. 

Díky novým poznatkům z oblasti dermatologie a kosmetologie a za použití nejmodernějších technologií nastupuje nyní na trh skutečně nová generace stylingu, která garantuje nejen kvalitní dokonalou fixaci vlasů do účesu, ale zároveň i hloubkovou rekonstrukci vlasů. Moderní receptury proto obsahují kromě nově vyvinutých polymerů pro pružnou, přirozenou fixaci vlasů i další účinné komplexy, které zároveň vlasy hloubkově ošetřují, obnovují jejich hydratační rovnováhu, pomáhají zacelit poškozená místa a chrání je před UV zářením, teplem či mechanickým namáháním. Výsledný účes díky tomu působí přirozeně, živě a vlasy jsou lesklé, pružné, vitální a velmi příjemné na dotyk.

 

Nová, neoplachová regenerační kúra LYBAR VITAL HAIR důkladně a okamžitě uhlazuje a uzavírá povrch vlasů, chrání je před poškozením, vysoušením, ztrátou barvy a lesku. Pravidelné používání kúry s VITALIZER S-KOMPLEXEM výrazně zlepšuje celkovou kondici vlasů, jejich objem, pevnost, lesk a celkovou vitalitu. 200 ml kúry ve spreji, s atraktivním rozprašovačem.

 

STYLING MOUSSE LYBAR VITAL HAIR (pěnové tužidlo) skvěle usnadňuje úpravu vlasů do účesu, nový VITALIZER TERMO KOMPLEX vlasy hloubkově hydratuje a chrání před tepelným působení fénu či žehličky během tvarování účesu. 200 ml pěny v tvarované lahvičce s pěnovým adaptérem.

 

Lak na vlasy LYBAR VITAL HAIR zaručuje díky novým polymerům a účinnému VITALIZER KOMPLEXU skutečně pružnou, přirozenou fixaci účesu a hloubkovou hydrataci a rekonstrukci vlasů v jediném kroku. Po finální fixaci lakem vlasy působí přirozeným dojmem, mají zářivý lesk a jsou příjemné na dotek. 250 ml laku v nové tvarované lahvičce.

 

Mokrý efekt a odolnost vůči vlhkosti i potu dodá nejen dámskému účesu LYBAR VITAL GEL WET EFFECT. Dlouhodobý stylingový efekt, mokrý vzhled a dokonalou hydrataci a celkovou kondici vlasů zajišťuje VITALIZER WET KOMPLEX. 150 ml gelu v tubě.  

 

Novinky z kolekce Lybar VITAL HAIR najdete v obchodech od konce srpna 2007, všechny v cenách cca 75 Kč. Novinky podpoří nová kampaň se 4 spoty v TV i možnost zasílání vzorků zdarma po zaregistrování na webových stránkách www.lybar.cz .

 

Chcete tyto novinky vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže!