Gorenje

Moderní domácnost si zaslouží vybavení, které je nejen dokonale funkční, praktické a energeticky úsporné, ale také skvěle vypadá. Právě takové jsou pračky a sušičky z nové generace značky gorenje. Mimořádně úsporné praní a sušení, dokonalá péče o prádlo, vše je zajištěno v nejkratší možné době a s minimální spotřebou energie. Použití špičkových technologií dává pračkám a sušičkám mimořádné vlastnosti. Příjemným bonusem je přehledné a snadné ovládání.

Gorenje

Úsporné pračky gorenje s technologií SensoCare proces praní přesně přizpůsobí specifickým potřebám uživatele. Při použití standardních programů praní (bavlna, syntetika/mix, jemné prádlo, vlna), nabízí čtyři různé styly praní (NormalCARE – každodenní praní s maximální časovou a energetickou úsporou, EcoCARE praní s nižší spotřebou vody a energie bez ohledu na dobu trvání programu, TimeCARE praní, které za co nejkratší možnou dobu perfektně vypere a ošetří prádlo a AllergyCARE praní se zvýšeným množstvím vody, aby prádlo bylo dokonale vymáchané a šetrné k osobám s citlivou pokožkou). Šest předdefinovaných programů zajistí vynikající péči o prádlo.  V dnešní rychlé době uživatelé jistě ocení například program QuickWash, který vypere běžné prádlo při teplotě 30 stupňů již za 17 minut nebo NightWash, který je určen díky tichému režimu pro noční praní. Nadstandardem jsou také dvě programové jednotky pro programy definované uživatelem (MyFavourite), přesně podle jeho potřeb a priorit. Vnitřek bubnu z nerezové oceli je inovativně navržen tak, aby prádlo dosáhlo účinného pohybu. Velký objem umožňuje pohodlné praní i velkého množství prádla. Nové pračky gorenje dokážou podle zvoleného programu automaticky vypočítat správný okamžik zahájení praní, například při využití nižší sazby za noční proud. Inteligentní technologie čidel SensorIQ  na základě shromažďovaných informaci automaticky upravuje postup praní podle zvoleného programu, typu a hmotnosti prádla, což je další záruka optimálního výsledku spolu se značnými úsporami energie, vody a také času.

Gorenje

Nová generace sušiček gorenje má unikátní technologii vyhlazení vláken IonTech, která vlákna doplňkově vyhlazuje, odstraňuje pomačkání, statický náboj a neutralizuje nepříjemné pachy například z potravin nebo tabáku. Díky ionizátoru bude prádlo ještě měkčí a voňavější. Nová generace sušiče nabízí výjimečně úsporné sušení: kondenzační sušička s tepelným čerpadlem suší prádlo za nižší teploty než běžné modely. Je to jediný domácí spotřebič, který využívá jak chladicí, tak ohřívací část tepelného čerpadla. S těmito sušičkami lze dosáhnout skutečně úsporného provozu. Plné využití možností sušičky vede až k 40 % snížení spotřeby energie ve srovnání s energetickou třídou A.

Reklama