Sedíte u stolu a v poklidu si vychutnáváte poslední sousta, váš pohled však nedopatřením zabloudí ke kuchyňské lince. Mastné pánve a zaschlé zbytky, které po sobě na nádobí zanechala rýže, těstoviny a brambory. Není překvapením, že mytí nádobí nemá většina lidí ráda. Nyní ale přichází účinný pomocník. Značka přípravků na ruční mytí nádobí Pur společnosti Henkel ČR představuje novinku Pur DuoPower. Ta je na českém trhu díky svému inovovanému složení nejsilnější v odstraňování i těžce odstranitelných
a zaschlých zbytků jídla a zároveň disponuje velmi silnou odmašťovací silou. Perfektně čistého a zářivě lesklého nádobí tak nyní dosáhnete daleko jednodušeji než kdykoliv předtím.

Pur

Pryč jsou dny celonočního předmáčení a časově náročného čištění nádobí. Nový Pur DuoPower s revolučním složením s biokatalyzátory (enzymy) přináší novou dimenzi mycí síly. Tyto aktivní enzymy na rozdíl od tradičně používaných aktivních látek fungují jiným způsobem: nepracují jen na povrchu, ale pronikají do zaschlých zbytků jídel a narušují jejich strukturu. Díky tomu dochází bez nutnosti drhnutí k odstranění i velmi odolných usazenin, jako jsou zaschlé těstoviny, přichycená rýže či připečené brambory. To vše v kombinaci s velmi silnou odmašťovací silou. Již žádné drhnutí, žádný problém.

Kromě toho nový Pur DuoPower díky svému velmi účinnému složení pomáhá ušetřit vodu během mycích cyklů a tím přispívá nejen ke snižování nákladů, ale i k ochraně životního prostředí. Navíc přítomné enzymy působící při nižších teplotách do 60 °C patří k přírodním složkám, jsou tedy ekologicky odbouratelné a podporují jednodušší čištění odpadních vod.

Nový Pur DuoPower je k dispozici ve čtyřech variantách - Lemon s osvěžující vůní citrónu, Apple s vůní jablek, Herbs&Mint s příjemnou vůni středomořských bylinek a nově také Grapefruit&Cherry s atraktivní lehce nasládlou vůní třešní a svěží vůní grepů. Každá kapka novinky Pur DuoPower se stane vítanou pomocí v boji proti mastnotě a připečenínám. I když nemáte po ruce armádu bojovníků, Pur DuoPower s velmi silnou odmašťovací silou a s nejlepším složením pro boj s odolnými a zaschlými zbytky jídel nabídne vše, co potřebujete k zisku dokonale čistého a lesklého nádobí.

Pur

Ať se rozhodnete vařit cokoliv: maso a brambory, rybu a rýži, klobásu a nudle, steak s hranolky, nebo jen šťavnaté lasagne, nenechte se ve své fantazii nijak omezovat, protože nový Pur DuoPower zanechá po každém jídle vaše nádobí dokonale čisté a lesklé.

Nový prostředek pro ruční mytí nádobí Pur Duo Power je k dispozici na pultech obchodů v několika velikostech balení za doporučené maloobchodní ceny: 29,90 Kč (450 ml), 52,90 Kč (900 ml) a 74,90 Kč (1 350 ml).

Více informací najdete na stránkách www.pur-nadobi.cz

Reklama