Čisté a dokonale suché nádobí za 1 hodinu

Whirpool

Obtěžuje vás, že musíte nádobí z myčky dosušit nebo čekat, až oschne? Míváte na sklenicích nebo příborech kapky vody či dokonce skvrny? S tím vším je teď konec díky novým myčkám nádobí Whirlpool se systémem PowerDry a speciálním programem Wash&Dry, který zajistí dokonale čisté a suché nádobí za pouhou hodinu. Kromě toho jsou nové myčky úsporné, disponují inteligentní technologií 6. smysl a ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

Podle výsledků průzkumu společnosti Whirlpool si spotřebitelé přejí myčku nádobí, která by perfektně odstraňovala odolné zbytky potravin, ale zároveň pečovala o nejjemnější sklo i příbory a udržovala nádobí dlouho jako nové. Měla by vše nejen důkladně umýt, ale také vysušit a optimalizovat spotřebu vody.1 Novinky společnosti Whirlpool přesně na tato přání reagují.

Mimořádné výsledky mytí a sušení i během pouhé hodiny

Nové myčky nádobí Whirlpool jsou vybaveny systémem aktivního sušení PowerDry, díky němuž se při otevírání myčky již nikdy nesetkáte s nepříjemným oblakem páry, kapkami vody na podlaze, horkými vlhkými talíři a nedostatečně vysušeným plastovým nádobím, stejně jako s nepěknými skvrnami od tvrdé vody na příborech a sklenicích. Tato inovativní technologie využívá dvou vzdušných proudů a kondenzačního větráku, který po skončení mycí fáze aktivně odvádí páru pryč z mycího prostoru. Nové modely se navíc pyšní nejlepším výkonem v mytí a sušení do jedné hodiny. 1 Speciální „hodinový program Wash&Dry“ umyje denní množství nádobí za pouhou hodinu. Po skončení programu je vše dokonale čisté a suché.

Whirpool

Maximální mycí výkon, minimální úsilí. I pro velké kusy nádobí

Samozřejmou výbavu činí patentovaná technologie PowerClean™ se 6. smyslem. Speciální senzory zjišťují míru znečištění a regulují objem, teplotu a tlak vody i délku mycího cyklu. Ušetří tak až 50 % vody, času a elektrické energie.2 V zadní části myčky je umístěno 28 vysokotlakých trysek, které se postarají o stoprocentní čistotu bez nutnosti předchozího namáčení. Vnitřní prostor je možné flexibilně využít.

Pokud například umístíte pánve a plechy svisle do zadní části koše, zbyde ve střední a přední části místo až na dalších deset kusů nádobí. 3

Pomocník šetrný k životnímu prostředí i peněžence

Pokud jde o spotřebu energie, jsou nové myčky zařazeny do nejvyšší energetické třídy A+++, což znamená úsporu až 20 % energie.4 Díky aktivnímu sušení navíc klesá množství energie, jež je potřeba k ohřevu vody v závěrečné fázi programu.

Flexibilní vnitřní prostor a jednoduché ovládání

WhirpoolKromě nejmodernějších technologií a vynikajících výsledků mytí i sušení zaujmou nové myčky nádobí Whirlpool také kvalitními materiály a užitečnými detaily, jakými jsou například robustní zásuvky, které se snadněji a plynuleji vytahují. Třetí zásuvku, jež je umístěna v horní části nejvybavenějších modelů, lze použít na jakékoli typy příborů nebo kuchyňského náčiní, aniž by zabíraly místo ve spodní části. Systém s deseti skládacími oddíly umožňuje optimálně rozdělit vnitřní prostor.

V současné době jsou na českém trhu k dispozici čtyři modely vestavných myček se systémem PowerDry a hodinovým mycím programem. Zákazník může vybírat mezi plně nebo částečně integrovanými myčkami. Volně stojící modely rozšíří nabídku na jaře 2014.

TIP

Plně integrovaná myčka nádobí Whirlpool ADG 2020 FD se systémem sušení PowerDry a Wash & Dry 1h programem perfektně umyje a vysuší nádobí do jedné hodiny. Patří do energetické třídy A+++, disponuje inteligentní technologií 6. smysl nebo samočisticím filtrem.

Doporučená maloobchodní cena činí 26 990 Kč vč. DPH.

Aktuální akce – tablety JAR na půl roku ZDARMA!

Na všechny myčky Whirlpool v energetické třídě A++ a nové modely s funkcí aktivní sušení PowerDry se aktuálně vztahuje speciální akce! Při koupi těchto spotřebičů získává zákazník zdarma tablety do myčky oblíbené značky JAR Platinum, a to na období půl roku. 5 Jedná se o pět balení po třiceti tabletách. Akce platí u vybraných obchodních partnerů a do vyprodání zásob.


1 Při použití hodinového programu Wash&Dry. Založeno na výsledcích interního testování, stav k srpnu 2013.

2 Porovnání minimální a maximální spotřeby programů technologie 6. smysl.

3 V porovnání s myčkou nádobí Whirlpool bez technologie PowerClean za použití stejného nádobí (hrnec výšky 10,5 cm o průměru 22 cm a pánev výšky 5,5 cm o průměru 23,5 cm).

4 Ve srovnání s průměrnou spotřebou energie ekvivalentního spotřebiče Whirlpool třídy A+.

5 Orientační výpočet spotřeby na základě průměrného ročního počtu mycích cyklů 280.

Reklama