Kombinovaná chladnička Whirlpool BSNF 8893 PB – „černá perla“

WhirlpoolJedním z  nejzajímavějších modelů zcela nové generace chladniček Whirlpool Supreme NoFrost, který bude uveden na trh v průběhu podzimu, je bezpochyby kombinovaná chladnička BSNF 8893 PB v provedení černé sklo. Kromě duální beznámrazové technologie Dual NoFrost s dvěma separátními výparníky a dvěma beznámrazovými řešeními pro chladicí a mrazicí část je samozřejmostí také 6. smysl FreshControl pro zachování dlouhé čerstvosti, kvality, chuti a v neposlední řadě také barvy potravin uložených v chladničce. Funkce FreezeControl zase zajišťuje to nejšetrnější uchovávání potravin v mrazničce a snižuje negativní vliv mrazení tím, že zabraňuje tvorbě ledu a ledových krystalů na potravinách, navíc nedochází ke ztrátě jejich váhy, po rozmrazení zůstávají chutnější, a jejich barva a chuť se nemění. Model je vybaven specifickými přihrádkami pro různé druhy potravin včetně speciálního boxu vhodného nejen na skladování, ale rovnou také na servírování. Mezi zajímavá nastavení chladničky patří například Party mód, nebo možnost rychlého zchlazení či zmrazení potravin. Spotřebič se řadí do energetické třídy A+++ a poskytuje velkorysou vnitřní kapacitu – chladicí částí 215 l a mrazicí částí 94 litrů. U tohoto modelu je automaticky poskytována záruka 10 let na kompresor chladničky.

Doporučená maloobchodní cena kombinované chladničky Whirlpool BSNF 8893 PB je 32 990 Kč vč. DPH bez PHE, průměrná prodejní cena je 26 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Kombinovaná chladnička Whirlpool BSNF 8152 W v bílé barvě

WhirlpoolModel chladničky Whirlpool BSNF 8152 W ze zcela nové generace chladniček Whirlpool Supreme NoFrost je kombinací tradiční bílé barvy a moderních tvarů designu Absolute. Díky technologii 6. smysl FreshControl
a Dual NoFrost, tedy dvou kompletně oddělených chladicích okruhů zvlášť v chladicí a mrazicí části spotřebiče, poskytuje ideální prostředí pro skladování chlazených i mražených potravin. O rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce se stará technologie Multiflow, k udržení dokonalého přehledu uvnitř spotřebiče přispívá rovnoměrné LED osvětlení. Energetická třída A++ a vnitřní kapacita chladničky 222 litrů a mrazničky 94 litrů znamená ideální podmínky i pro domácnosti s více členy. Příjemným a praktickým vylepšením je i nová konstrukce dvířek XlenFIT, kdy jejich profil je pouze v šíři 45 mm a v kombinaci se zdokonaleným typem závěsů je možné chladničku umístit do rohu nebo vsunout do sektoru nábytku bez nutnosti ponechat prostor na přesah při otevírání.

Doporučená maloobchodní cena kombinované chladničky Whirlpool BSNF 8152 W je 14 990 Kč vč. DPH bez PHE, průměrná prodejní cena je 12 990 Kč vč. DPH bez PHE.

 

 

Reklama