Gardena přichází na trh s novou řadou domácích vodních automatů. Vynikají zejména jednoduchou uživatelskou obsluhou díky srozumitelnému diagnostickému systému chyb, nejvyšší bezpečností při provozu díky pojistce chodu nasucho, a vysokou ergonomií, díky které je zajištěn snadný transport čerpadla, stroj je tak mimořádně vhodný jak pro stacionární, tak pro mobilní použití.

Gardena

Domácí vodní automat Gardena vám ušetří peníze a zároveň přispějete k ochraně životního prostředí. Můžete díky němu používat dešťovou vodu nebo vodu ze studny k zavlažování zahrady, na splachování toalety nebo například na provoz automatické pračky v domácnosti či na chatě. Velkoobjemový filtr s jemnými oky chrání elektronický domácí vodní automat před nečistotami a pískem, není tak potřeba používat externí předfiltr. Integrovaná elektronika automaticky aktivuje tento pevný domácí vodní automat v případě potřeby a poté jej zase vypne, díky speciálnímu řídícímu ventilu je zaručeno extra rychlé sání. K jednoduché obsluze přispívá i velký plnicí otvor čerpadla, který umožňuje snadné naplnění před uvedením do provozu.

Pojistka chodu nasucho zabrání poškození čerpadla při nedostatku čerpané látky, přístroj je také vybaven varováním při netěsnosti čerpadla. Tichý provoz bez nežádoucích vibrací je zaručen použitím vysoce kvalitních materiálů a díky gumovým patkám přístroj stojí pevně na svém místě a pracuje s velmi nízkou hlučností a téměř bez vibrací. V případě nebezpečí mrazu lze domácí vodní automat jednoduše vyprázdnit přes vypouštěcí šroub.

GARDENA domácí vodní automat 3500/4E

Gardena

Kompaktní GARDENA domácí vodní automat 3500/4E s výkonem 800 W, maximálním čerpaným množstvím 3 500 l/h a maximálním tlakem 4 bary je vhodný jak pro stacionární, tak pro mobilní použití, protože je velmi malý a lehké konstrukce.

Diagnostický systém chyb čerpadla odhalí i ty nejmenší poruchy jako například kapající kohoutky, protékající nádrž na WC nebo problémy na straně sání. Všechny závady jsou srozumitelně indikovány blikající LED-kontrolkou, která bliká v různých frekvencích v závislosti na aktuálním stavu.

Doporučená maloobchodní cena Gardena domácího vodního automatu 3500/4E je 5150 Kč včetně DPH.

GARDENA domácí vodní automat Comfort 4000/5E

Gardena

Kompaktní GARDENA domácí vodní automat 4000/5E Comfort je vybaven výkonem 1 100 W, maximálním čerpaným množstvím 4,000 l/h a a maximálním tlakem 4,5 baru. Díky nové technologii automatického zpětného ventilu je zprovoznění čerpadla velmi snadné a rychlé. Zároveň je provoz ventilu naprosto bezúdržbový.

QR kód umístěný na čerpadle vám umožní po naskenování získat podrobnější informace a přehrát videa týkající se bezproblémového uvedení do provozu, správného uskladnění domácího vodního automatu na zimu a získat cenné tipy ohledně problémů sání. Díky tomu budete komplexně informováni o tom, jak prodloužit a zaručit bezporuchový provoz vašeho domácího vodního automatu.

Doporučená maloobchodní cena Gardena domácího vodního automatu 4000/5E Comfort je 6490 Kč včetně DPH.

Domácí vodní automat Gardena 5000/5E LCD

Gardena

Domácí vodní automat Gardena 5000/5E LCD s velkorysým výkonem 1 300 W, maximálním čerpaným množstvím 5 000 l/h a maximálním tlakem 5 barů je robustní a stabilní konstrukce, je tak vynikajícím pomocníkem do každé domácnosti. Díky dvěma výstupům, z nichž jeden je otočný, navíc automat umožňuje zásobovat více odběrných míst najednou.

Moderní program pro nízký čerpaný objem vody zajišťuje bezproblémové použití i při malých odběrech, například při provozu moderních praček nebo kapkových závlahových systémů. Tento model navíc umožňuje individuálně nastavit přesnou úroveň tlaku, při které se má čerpadlo začít spínat.

LCD displej v češtině přehledně zobrazuje všechny potřebné informace o aktuálním nastavení čerpadla a průtoku vody. Díky novému diagnostickému systému poruch vás systém pomocí pokynů na displeji sám intuitivně navede k odstranění závady, řešení případných problémů je tak velmi pohodlné.

Doporučená maloobchodní cena Gardena domácího vodního automatu 5000/5E LCD je 7990 Kč včetně DPH.

Další informace naleznete na webových stránkách www.gardena.cz

Reklama